Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Śledź swój stan zdrowia za pomocą aplikacji Samsung S Health

Samsung GALAXY S III, może teraz pomóc swoim właścicielom pozostać w dobrym zdrowiu dzięki nowej aplikacji S Health. S Health to program, który gromadzi, monitoruje i analizuje dane z czujników medycznych, takich jak glukometry, ciśnieniomierze i wagi analizujące skład ciała. Aplikacja działa zarówno w smartfonie GALAXY S III, jak i w najnowszym tablecie Samsung GALAXY Note 10.1. Dzięki temu rozwiązaniu, smartfony firmy Samsung stały się osobistymi asystentami medycznymi i pomagają pacjentom w monitorowaniu kluczowych danych dotyczących zdrowia.

amsung po raz pierwszy pokaże aplikację na swoich sztandarowych urządzeniach mobilnych – GALAXY S III i GALAXY Note 10.1 – podczas targów DigiPharm & Pharma Marketing Show EU 2012. Firma ogłosi również podpisanie memorandum porozumienia z Health Network Communications.

„Medyczne i zdrowotne rozwiązania mobilne Samsunga zawierają innowacyjne technologie, które w pełni wykorzystują potencjał mobilności, zwiększając efektywność usług medycznych i ograniczając koszty” – powiedział BumCoo Cho, Senior Vice President of Samsung Electronics Mobile Communications Division. – „Mobilne rozwiązania zdrowotne zapewniają wyższą jakość usług poprzez systematyczne zarządzanie danymi. Użytkownicy będą mogli monitorować swój stan zdrowia, jednocześnie komunikując się z personelem medycznym, co przełoży się na większą satysfakcję pacjentów”.

Zarówno Samsung GALAXY S III, jak i GALAXY Note 10.1, mogą odbierać dane przez Bluetooth lub USB. Aplikacja generuje wykresy i tabele, dzięki którym użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy utrzymują zdrowy styl życia. Samsung zamierza odegrać kluczową rolę w tworzeniu systemu na rzecz rozwoju mobilnych rozwiązań biznesowych w branży opieki zdrowotnej.

Więcej informacji na temat mobilnych rozwiązań firmy Samsung dla przedsiębiorstw można znaleźć na stronie: http://www.samsungmobileb2b.com

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x