Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Slican MobilePhone – rozwiązania mobilne

Rozwiązania Slican poprawiają efektywność i komfort komunikacji pracowników. Zadaniem współczesnej komunikacji jest zapewnienie elastycznych rozwiązań mobilnych. Oszczędność, efektywność i komfort pracy to najważniejsze cele komunikacji biznesowej.

Jednym z rozwiązań firmy Slican jest MobilePhone dla wszystkich mobilnych pracowników. Usługa Slican MobilePhone w prosty i tani sposób pozwala stworzyć mobilne systemy łączności równoległej z wykorzystaniem telefonów komórkowych i innych, usprawniając kontakt pracowników w ramach organizacji, niezależnie od miejsca ich aktualnego pobytu.

Slican MobilePhone to „drugi telefon”, np. GSM, DECT lub domowy, który będzie pracował dla użytkownika jak telefon „równoległy” do telefonu stacjonarnego na biurku.

Slican MobilePhone to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy aby:
– być osiągalnym dla współpracowników i klientów pod jednym numerem telefonu, bez względu na to gdzie aktualnie się znajduje w firmie lub poza siedzibą firmy
– odbierać telefony, np. na telefonie komórkowym i mieć możliwość przełączania ich z powrotem do firmy
– nie tracić czasu na skomplikowane przekierowania połączeń

Więcej informacji o mobilnych rozwiązaniach Slican na stronie firmy www.slican.pl

Informacje o firmie:
Slican jest innowacyjną firmą branży IT, która projektuje i produkuje rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu, które działają w oparciu o zunifikowaną platformę telekomunikacyjną. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości funkcjonalne i użytkowe. Zaawansowane systemy telekomunikacyjne Slican umożliwiają korzystanie z wielu aplikacji, np. nagrywania rozmów, aplikacji taryfikacyjnych, hotelowych, oprogramowania dla administratorów umożliwiających konfigurowanie systemów on-line oraz rozwiązań DECT i wielu innych, które można elastycznie dopasować, indywidualnie dla wymogów danej firmy.

Źródło: Slican, 4Press

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x