Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Smartfony LG które zobaczymy jeszcze w tym roku.

LG rozpoczął dobrze rok z imponującym trio telefonów takich jak Optimus 2X, Black oraz 3D, i ma do wydania kilka smartfonów w drugiej połowie 2011 roku ,takie właśnie informacje dotarły do serwisu Pocketnow.

Oto lista zapowiadanych nowych urządzeń od LG.

Nowy flagowy model to LG Prada K2, urządzenie wyposażone zostało w dwurdzeniowy procesor, ekran o przekątnej 4.3 cala (druga generacja serii NOVA) oraz będzie miało zaledwie 8,8 mm grubości.

Ponadto do dyspozycji mamy dwie kamerki, frontową 1,3 MPix oraz aparat z sensorem 8 MPix, 16 GB wbudowanej pamięci oraz obsługę HSPA+ 21 Mbps. Prada K2 wyposażona zostanie w system Android 2.3 i pojawi się na rynku prawdopodobnie pod koniec roku.

Kolejny model to LG Univa aka Optimus Two, czyli następna bardzo popularnego modelu Optimus One wyposażony w procesor taktowany zegarem 800MHz, ekran o przekątnej 3.5 cala (HVGA), aparat o rozdzielczości 5 MPix, a to wszystko w obudowie o grubości 11,9 milimetra. Ten model również zostanie wyposażony w Androida 2.3 i będzie między innymi obsługiwał protokół DLNA, co w tym segmencie rynku dotąd nie było spotykane. Premiera w czwartym kwartale 2011.

G Fantasy to smartfon, który będzie wyposażony w system Windows Phone 7 (Mango) co wymaga np. drugiej generacji platformy Snapdragon. Dokładne informacje nie zostały podane.

Kolejny model, który trafi do oferty  LG jeszcze w trzecim kwartale 2011 to Victor. Smartfon zostanie wyposażony w system Android 2.3, jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 1GHz, ekran OLED o przekątnej 3.8 cala i rozdzielczości WVGA, dwie kamerki (tylko z sensorem 5 MPix) oraz będzie obsługiwał DLNA i technologię WiFi Direct.

Następnie mamy LG Gelato NFC, to nic innego jak wersja dobrze znanego modelu Optimus Net (P690), ale wyposażona w moduł NFC pozwalający na wykonywanie mikropłatności bezstykowych bez potrzeby sięgania po kartę płatniczą.

LG E2 będzie należał do najtańszych smartfonów na rynku, wyposażony zostanie w niewielki wyświetlacz o rozdzielczości QVGA, procesor taktowany zegarem poniżej 1GHz i kamerkę o rozdzielczości 3 MPix.

Plotki mówią również o modelu LG K (P930), który ma być jako pierwszy wyposażony w ekran o rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli) i przekątnej około 4,5 cala. Zaowocowało by to gęstością upakowania pikseli większą niż w przypadku Retiny znajdującej się w telefonach iPhone 4. To jednak jedyne informacje jakie pojawiły się na jego temat obecnie.

(ź)pocketnow, frazpc, Internet

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x