Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

“SMSki filmowe Off Plus Camera 2011”, czyli specjalne zniżki na festiwalowe pokazy filmowe!

Zniżki w wysokości 30% za karnet na cały festiwal oraz 20% za karnet dzienny na pokazy filmowe w ramach 4. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera przygotował dla swych abonentów operator sieci Plus. Festiwal, którego Plus jest sponsorem tytularnym, odbędzie się w Krakowie w dniach 8-17 kwietnia. Za wysłanie SMS-a o treści „Plus” na numer 80030 oferowane są następujące rodzaje zniżek:

  • 30% zniżki na karnet festiwalowy Festiwal Pass. Promocja trwa do 31 marca br. Po wysłaniu SMS-a jego nadawcy przesłany zostanie specjalny kod uprawniający do zakupu Festiwal Pass na stronie www.offpluscamera.com/sklep
  • 20% zniżki na karnet dzienny lub wybrane dwa filmy prezentowane danego dnia festiwalowego. Promocja trwa w czasie Festiwalu, czyli od 8 do 17 kwietnia br. Po wysłaniu SMS-a jego nadawcy zostanie przesłana specjalna informacja zwrotna, którą należy pokazać w kasie Centrum Festiwalowego Off Plus Camera w Krakowie – Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin akcji „SMSki filmowe Off Plus Camera 2011” dostępne są na stronie http://www.plus.pl/ZnizkiOffPlusCamera/.
Czwarta edycja Festiwalu Off Plus Camera odbędzie się w Krakowie w dniach 8-17 kwietnia. Przez 10 dni pokazanych zostanie blisko 100 premierowych filmów z całego świata, w większości realizowanych obok kinematografii głównego nurtu. Filmów niepokornych, niepoddających się łatwej ocenie, prowokujących do dyskusji. Jednym z głównych celów krakowskiej imprezy jest wspieranie młodych, zdolnych reżyserów z całego świata, którzy są dopiero na początku kariery. Jak co roku jeden z nich wyjedzie z Krakowa bogatszy o 100 tysięcy USD z Krakowską Nagrodą Filmową.
Festiwal Off Plus Camera rozrasta się z roku na rok. Nowości programowe tegorocznej edycji to: Konkurs Polskich Filmów Fabularnych ocenianych przez międzynarodowe jury, „Filmowe oblicza kobiet” oraz prezentacja nowego kina z Irlandii, Niemiec i Azji. Nie zabraknie również stałych sekcji festiwalu: „Odkrycia”, „From the Gut – Amerykańscy niezależni” oraz „Nadrabianie zaległości”.

Off Plus Camera to nie tylko filmy, ale i goście. W Krakowie zjawią się w tym roku światowej sławy twórcy, m.in. reżyserzy Peter Weir i Jerzy Skolimowski, aktorzy Richard Jenkins, Rose McGowan i America Ferrera, scenograf i współautor „Gwiezdnych Wojen” Roger Christian, znakomita reżyserka castingu Ellen Chenoweth (bracia Coen, George Clooney, Clint Eastwood) i wielu młodych twórców, których filmy znalazły się w programie tegorocznej edycji festiwalu.
Pod patronatem festiwalu OFF PLUS CAMERA organizowany jest również konkurs „Bierzcie i Kręćcie”. To znakomita przestrzeń dla filmowców-amatorów do pokazania swoich dzieł i talentów. Przy odrobinie szczęścia, dobrej woli i talentu to właśnie oni za kilka lat mogą walczyć o Krakowską Nagrodę Filmową. Co roku na mapie światowego kina pojawiają się nowi twórcy gotowi zmieniać filmową rzeczywistość. Ich największą kolebką jest amerykański Sundance Film Festival Roberta Redforda, największy na świecie festiwal kina niezależnego, którego misję w Polsce kontynuuje Off Plus Camera.
Informacje o festiwalu Off Plus Camera dostępne są na stronie www.offpluscamera.com

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x