Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Social Hub – Twój osobisty asystent

Profile na Facebooku, Twitterze i MySpace, służbowe konto pocztowe i co najmniej jedna skrzynka prywatna, a dodatkowo jeszcze terminarze na portalach społecznościowych czy kalendarz Google. Te wszystkie miejsca w wirtualnej rzeczywistości odwiedzamy niemal codziennie. Ponadto, do każdego z serwisów trzeba się oddzielnie zalogować, przez co „szybkie poranne sprawdzenie poczty” może przeciągnąć się nawet do kilkudziesięciu minut. Aby ułatwić użytkownikom dostęp do najczęściej odwiedzanych miejsc, Samsung stworzył funkcję Social Hub. To zintegrowane rozwiązanie zapewnia szybki i sprawny dostęp do poczty elektronicznej, portali społecznościowych, komunikatorów oraz wszystkich kontaktów.

Social Hub to praktyczne i wygodne narzędzie, które w jednym miejscu z poziomu książki telefonicznej pozwoli na bieżąco obserwować aktywności znajomych na Facebooku oraz pokaże wszystkie smsy, e-maile, wiadomości z serwisów społecznościowych i komunikatorów. Funkcja ta współpracuje ze zgodnym z MS Exchange ActiveSync, wbudowanym klientem poczty push e-mail, pozwalającym na korzystanie ze skrzynki korporacyjnej lub z konta Gmail. Social Hub oferuje także zsynchronizowany kalendarz, który umożliwia pobieranie informacji o zaplanowanych wydarzeniach z portali społecznościowych czy skrzynki pocztowej oraz organizowanie ich w telefonie w formie terminarza. Dodatkowo, nowa funkcjonalność łączy nasze listy znajomych, dzięki czemu bez trudu możemy znaleźć potrzebny kontakt. Social Hub pozwala najpierw wybrać osobę, a dopiero później zdecydować w jaki sposób się z nią kontaktować: przez SMS, e-mail, wiadomość na Twitterze, Facebooku, czy też po prostu zadzwonić.

Z szerokiego wachlarza możliwości Social Hub można skorzystać na 4-calowym ekranie najnowszego smartfona firmy Samsung – Galaxy S. Telefon wyposażono w procesor 1GHz i łącze WiFi, które gwarantują szybkie połączenie z Internetem i wyświetlanie stron www. Social Hub to idealne narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego dotknięcia można pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, niezależnie od miejsca, gdzie aktualnie jesteśmy. Z Galaxy S portale społecznościowe, skrzynki email i książki adresowe zawsze pozostają w zasięgu reki!

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x