Sony Ericsson – plebiscyt

wpis w: Telefony, Telekomunikacja | 0

Oficjalny sklep firmowy www.sonyericsson-sklep.pl zaprasza wszystkich Klientów do wzięcia udziału w plebiscycie “Produkt Roku 2010”. Po raz pierwszy w historii sklepu organizujemy głosowanie na najlepsze produkty w kategorii: akcesoria i telefon – wprowadzone na polski rynek w 2010 roku. Każdy, kto weźmie udział w plebiscycie ma szansę wygrania najnowszego smartfonu Sony Ericsson Xperia arc! Wystarczy wypełnić formularz oraz uzupełnić swoje dane. Głosujcie i wybierajcie produkty, które zostaną wyróżnione logo “Produkt roku 2010”.

Plebiscyt będzie trwał od 11-ego do 20-ego marca. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wybrać ulubione produkty, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uzupełnić swoje dane kontaktowe.
Po raz pierwszy organizujemy plebiscyt razem z naszym oficjalnym sklepem. W 2010 roku zaprezentowaliśmy nowe smartfony na platformie Android – Xperia X10, X10 mini, X10 mini pro i X8. Jesteśmy ciekawi, które z naszych produktów wprowadzonych w 2010 roku cieszą się największym uznaniem. Pragniemy dostarczać produkty które są doskonałym połączeniem komunikacji i rozrywki, dlatego bezpośrednia informacja od naszych klientów jest dla nas bardzo ważna – powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Polska.

Więcej informacji o Plebiscycie http://www.sonyericsson-sklep.pl/plebiscyt_start.html

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments