Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Ericsson przedstawia smartfony Xperia mini nowej generacji

Sony Ericsson przedstawia najnowsze telefony z rodziny Xperia™: nowy smartfon Xperia™ mini i Xperia™ mini pro. Opracowano je inspirując się pierwszą, bardzo udaną, serią telefonów “X10 mini”. Nowe innowacyjne smartfony wypełnione są po brzegi funkcjami, wyposażone w procesor 1 GHz Qualcomm Snapdragon™ i działają na najnowszej platformie Google Android – Gingerbread 2.3. Obydwa modele Xperia™ mini oraz Xperia™ mini pro odznaczają się pięknym wzornictwem. Co więcej wykorzystują najlepszą w tej klasie technologię przetwarzania obrazu i wyświetlania – “Reality Display” z Mobile BRAVIA® Engine, jak również umożliwiają nagrywanie filmów w HD (720p).

 

Telefony te oferują użytkownikom pełne multimedialne doświadczenie mobilnej rozrywki. Modele Xperia™ mini i Xperia™ mini pro zapewniają dostęp do ponad 150 tys. aplikacji z Android Market™. Ponadto, mają odporny na zarysowania, szklany ekran dotykowy o przekątnej 3″ z wieloma aktywnymi polami. Udoskonalony interfejs użytkownika pozwala na wyświetlanie do 16 aplikacji na stronie głównej ekranu. Funkcja Facebook inside Xperia™, niedawno wprowadzona dla rodziny telefonów Xperia™, zapewnia unikalną integrację z serwisem społecznościowym.

Telefon Xperia™ mini pro wprowadza do kompaktowego smartfona zoptymalizowaną wysuwaną klawiaturę z inteligentnymi funkcjami, która po raz pierwszy pojawiła się w telefonie Xperia™ X10 mini pro. Dyskretna, a jednocześnie szybka funkcja „Type & Send” eliminuje potrzebę otwierania specjalnej aplikacji dla każdego rodzaju wiadomości, a funkcja „Smart Keyboard” podsuwa propozycje związane z wysyłaniem wiadomości, kiedy tylko użytkownik wysunie klawiaturę. Telefon Xperia™ mini pro posiada także zainstalowany pakiet Office Suite i oprogramowanie antywirusowe McAfee, pozwalając odbiorcom na bezpieczne i natychmiastowe zarządzanie dokumentami i pocztą elektroniczną, nawet kiedy pozostają w ruchu.

Steve Walker, Head of Marketing w Sony Ericsson powiedział: “Po sukcesie serii „mini” chcieliśmy zaoferować odbiorcom jeszcze większy wybór w ramach linii telefonów Xperia™. Te smartfony z napędem turbo mają teraz dużo więcej mocy, doskonalsze funkcje, większy ekran i najlepsze możliwości opracowane wyłącznie przez Sony Ericsson. Są wypełnione po brzegi funkcjami, co sprawia, że stanowią doskonały wybór dla odbiorców, którzy poszukują wszystkich korzyści związanych z platformą Android oraz z firmą Sony, w pięknej i łatwej do obsługi, kompaktowej formie.”

Sony Ericsson przedstawia dziś także nową, zintegrowaną funkcję Facebook inside Xperia™, w którą będą wyposażone nowe smartfony Xperia™ mini i Xperia™ mini pro, a wkrótce także pozostałe telefony z serii Xperia™. Funkcja Facebook inside Xperia™ integruje połączenia z serwisem społecznościowym w telefonie, sprawiając, że portal Facebook jest natychmiast dostępny z najczęściej używanych obszarów telefonu, takich jak galeria zdjęć, odtwarzacz muzyczny, książka telefoniczna i kalendarz. Z uwagi na to, że ludzie, chcąc natychmiast skontaktować się z innymi, coraz częściej korzystają ze smartfona, Sony Ericsson umożliwia teraz łatwiejsze niż dotychczas obsługiwanie funkcji „Lubię to”, „Udostępnij” oraz zostawianie komentarzy przy pomocy aplikacji Facebook inside Xperia™.

Sony Ericsson Xperia™ mini – Kluczowe funkcje
• Najmniejszy smartfon działający na platformie Android™ z nagrywaniem video HD na świecie
• “Reality Display” z Mobile BRAVIA® Engine
• Możliwość umieszczenia do 16 aplikacji w rogach ekranu głównego
• Ponad 150.000 aplikacji na Android Market™
• Funkcja “Facebook inside”. Bliższy kontakt z przyjaciółmi.

Sony Ericsson Xperia™ mini pro – Kluczowe funkcje
• Ergonomiczna klawiatura i inteligentne funkcje do szybkiego pisania wiadomości
• Video HD oraz “Reality Display” z Mobile BRAVIA® Engine
• Będziesz mógł zsynchronizować swoje wiadomości e-mail i bezpiecznie przeglądać dokumenty biurowe gdziekolwiek jesteś.
• Będziesz mógł umieścić do 16 aplikacji w rogach ekranu głównego
• Ponad 150.000 aplikacji na Android Market™

Modele Sony Ericsson Xperia™ mini pro oraz Xperia™ mini z HD będą dostępne, od trzeciego kwartału na wybranych rynkach.

 

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x