Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Ericsson Xperia X 10 – praktyczne porady

Zapraszam do oglądnięcia trzech praktycznych porad przygotowanych przez telewizję Lookr.tv dotyczących telefonu Sony Ericsson Xperia X 10: Mediascape,  Office Suite, Widgety.
Sony Ericsson Xperia X10 to pierwszy model tego producenta z systemem Android. Sony Ericsson Xperia X10 może pochwalić się wydajnym procesorem Snapdragon Qualcomm QSD8250 o taktowaniu 1GHz,aparatem o rozdzielczości 8.1MPx, wyjściem słuchawkowym 3.5mm oraz dotykowym ekranem pojemnościowym o przekątnej 4″ oraz oraz rozdzielczości 854x480px.

Sony Ericsson Xperia X 10 – Mediascape

W tym krótkim materiale przyjrzymy się aplikacji Mediascape, będącej w Xperii X10 odpowiednikiem standardowej galerii plików multimedialnych.

Sony Ericsson Xperia X 10 – Office Suite

W kolejnym już materiale przyjrzymy się instalowanej w telefonie Sony Ericsson Xperia X10 aplikacji OfficeSuite. Program ów, będący przeglądarką dokumentów kompatybilnych z pakietem Microsoft Office oraz plików w formacie PDF, dostarczany jest w wersji Lite, umożliwiającej otwieranie dokumentów jedynie w trybie odczytu, bez możliwości edycji. Podsumowując, możemy stwierdzić jedno. Przydatne, darmowe narzędzie.

Sony Ericsson Xperia X 10 – Widgety


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x