Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Xperia S aktualizacja do Androida 4.0 ICS

Sony oficjalnie poinformowało o udostępnieniu Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich dla smartfonów Sony Xperia S. Aktualizacja została rozłożona na „kilka tygodni”. Jeśli więc nie dostaniecie jej dzisiaj, warto jej dostępność sprawdzać co kilka dni. Sony zapowiedziało, że będzie rozsyłać notyfikacje.

Android 4.0 ICS waży około 200 MB. Do aktualizacji niezbędna jest aplikacja PC Companion (Windows) lub Bridge (Mac OS X). Smartfon musi być podłączony do komputera za poprzez USB. Serwis poświęcony aktualizacji dostępny jest tutaj.

Co znajdziecie w aktualizacji?

W paczce razem z nowym Androidem, debiutują także trzy aplikacje: Walkman, Album oraz Movies.

  • Walkman – odtwarzacz z funkcjami społecznościowymi (integracja z Facebookiem).
  • Album – nowe narzędzie do tworzenia i zarządzania galerią zdjęć, zintegrowane z potężnym aparatem Xperii S. Nie zabrakło wtyczki społecznościowej dla Facebooka.
  • Movies – aplikacja obsługująca odtwarzanie i streaming wideo, zintegrowana z bazą online (okładki, plakaty, informacje na temat filmów i teledysków).

Więcej informacji znajdziecie w dwóch wideoprezentacjach. Pierwsza omawia najciekawsze elementy aktualizacji Xperia S. Druga pokazuje krok po kroku jak zainstalować Androida 4.0 ICS.

(ź) spokogadzet.komputerswiat.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x