Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sony Xperię Z1 w Plusie

Sony Xperię Z1 w Plusie

Już od dnia światowej premiery Plus, jako pierwszy operator w Polsce, oferuje smartfona Xperia Z1, o którym jego producent mówi, że to „najmocniejsze strony SONY, zebrane w smartfonie z najwyższej półki.”

Czy Xperia Z1 dokona zapowiadanej przez jego producenta smartfonowej rewolucji trudno odpowiedzieć. SONY słynie z wprowadzania na światowe rynki najnowocześniejszych urządzeń elektroniki użytkowej, a parametry techniczne oraz funkcjonalności dostępne w najnowszym flagowym smartfonie japońskiego koncernu zdają się potwierdzać, że może on otwierać nowy rozdział na rynku tego typu urządzeń.

sony-xperia-z1

xperia-z1-overview-design-main-1880x704-b4bd83ecf604de3f42bb0a645570f306

Sony Xperia Z1, to:

  • najlepszy na świecie aparat fotograficzny w smartfonie,
  • najdoskonalsze kolory i ostrość,
  • zawrotna szybkość,
  • elegancki, smukły i wodoodporny,
  • dłuższa żywotnośc baterii,
  • najszerszy wybór urządzeń łączonych jednym dotknięciem.

Plus jako pierwszy operator w Polsce oferuje swoim klientom ten model i również jako pierwszy będzie go miał w sprzedaży już od 16 września. Już dziś można na Xperię Z1 zapisać się przez stronę http://plus.pl/Xperia_Z1/. Smartfon będzie dostępny we wszystkich taryfach OMG zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dokładne ceny w poszczególnych taryfach będą podane w dniu rozpoczęcia sprzedaży.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x