Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Spryciarze.pl, czyli nowe zrób to sam za darmo na wap.plus.pl!

Od 24 do 29 maja klienci sieci Plus mogą bezpłatnie oglądać na swoich telefonach materiały z serwisu Spryciarze.pl. Spryciarze.pl to pierwszy polski internetowy poradnik wideo pokazujący jak poradzić sobie z codziennymi problemami. Wśród kilku tysięcy filmów zamieszczonych na portalu znajdziemy miedzy innymi odpowiedzi na pytania:

Jak zabezpieczyć gniazdko elektryczne?, Jak zrobić maszynkę do robienia waty cukrowej?, Jak obronić się przed napastnikiem?, Jak zamontować okap kuchenny? W trakcie promocji na wap.plus.pl koszt oglądanych filmików wynosi 0 zł i klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych.
Spryciarze.pl to nie tylko portal z filmikami nawiązującymi do kultowego programu Adama Słodowego „Zrób to sam”, ale również miejsce gdzie spotykają się ludzie chcący podzielić się swoimi oryginalnymi pomysłami z innymi użytkownikami internetu. Kluczową dewizą portalu jest hasło Pokaż, co potrafisz!
Wap.plus.pl jest darmowym portalem rozrywkowo-informacyjny dla klientów sieci Plus korzystających z internetu w komórce. Aby skonfigurować telefon należy wysłać „pustego” SMS-a na numer 6565.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x