Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Starter Smartfonowy 25 zł w Plus na Kartę!

Od 22 listopada Plus na Kartę wprowadza na rynek nowy rodzaj startera przygotowanego specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych, a nie tylko na usługi głosowe czy SMSy.

Na Starterze Smartfonowym znajduje się specjalna oferta transmisji danych:

  • Pakiet dzienny 20 MB za 29gr – cykliczny pakiet na 24 godziny,
  • 15 gr za 1 MB– to promocyjna stawka za transmisję danych po wykorzystaniu pakietu.

Ta promocyjna oferta oznacza, że klient za ok. 8,7 zł miesięcznie otrzymuje aż 600 MB i wydatki na transmisję danych nie są praktycznie rzecz biorąc odczuwalne. Wymienione usługi będą dostępne tylko na Starterze Smartfonowym i nie można ich aktywować na innych ofertach prepaid. W zestawie Starter Smartfonowy 25 zł znajduje się karta Micro SIM.

Klienci korzystający ze Startera Smartfonowego mogą także wybrać inne usługi obniżające koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, min: Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd. Wykaz usług w Plus na Kartę jest na: http://nakarte.plus.pl/prepaid/jak_obnizyc_wydatki.html

Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez Salony Firmowe i Punkty Sprzedaży Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy i towarów FCMG (np. Inmedio, Relay, Kolporter).

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x