Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Startuje Plus Camerimage

Już od jutra na osiem dni Bydgoszcz zamieni się w jedną ze stolic światowego kina, oferując swoim uczestnikom niezwykłe doświadczenia i możliwości. Operator sieci Plus również w tym roku jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Plus w ramach współpracy przy tegorocznej jubileuszowej XX edycji, która odbędzie się w dniach 24 listopada – 1 grudnia, zapewnia dostęp do najszybszego mobilnego internetu LTE.

W głównym centrum festiwalowym znajdującym się w Operze Novej w Bydgoszczy umieszczone zostaną hotspoty WiFi wykorzystujące technologię LTE. Dodatkowo w foyer Opery znajdzie się stoisko z tabletami umożliwiające przetestowanie działanie najszybszego mobilnego internetu przez wszystkich odwiedzających festiwal. Plus, jest również dostawcą internetu LTE na potrzeby organizatorów w biurze festiwalowym oraz biurze prasowym.
Przygotowana została również promocja dla obecnych i nowych abonentów sieci. Klienci, którzy w Salonie Plusa w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 65 podpiszą lub przedłużą umowy w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix z abonamentem nie mniejszym niż 59,90 zł, otrzymają 2 bilety na Festiwal Plus Camerimage. Bilety są do wykorzystania na seanse filmowe w terminie 24.11-1.12.2012 r., podczas 20 Jubileuszowej Edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Plus Camerimage w Operze Nova w Bydgoszczy.
W ramach tegorocznej jubileuszowej XX edycji Festiwalu wyświetlonych zostanie ponad 300 filmów pełno- i krótkometrażowych, zgrupowanych zarówno w sekcjach konkursowych, jak i wydarzeniach dodatkowych i specjalnych. Odbędą się także warsztaty znanych światowych marek związanych z produkcją filmową (ARRI, OSRAM, Panasonic), wykłady mistrzów kina, panele dyskusyjne mające na celu omówienie zmian zachodzących we współczesnym świecie oraz wiele innych wydarzeń. To również spotkania z twórcami światowego formatu, dyskusje, debaty, wystawy, koncerty w klubie festiwalowym. Każdego roku na festiwal przybywają dziesiątki profesjonalistów z branży filmowej z całego świata, setki studentów oraz niezliczona rzesza widzów zafascynowanych magią kina oraz zgłębianiem wiedzy na temat X muzy. W tym roku gośćmi festiwalu będą m.in. reżyser Joel Schumacher, reżyser Alan Parker, reżyser Roger Spottiswoode, autor zdjęć Dante Spinotti, producent Iain Smith, autor zdjęć Andrzej Bartkowiak, laureat Oscara dokumentalista Steven Okazaki, laureat Oscara montażysta Alan Heim, autor zdjęć Roberto Schaeffer, autor zdjęć Andrzej Bartkowiak, autor zdjęć Wadim Jusow, reżyser David Lynch, aktor Daniel Olbrychski i wielu innych. Więcej informacji na ten temat oraz program filmowy znajdują się na stronie http://www.pluscamerimage.pl/

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x