Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Startuje Plusoczytelnia

Już od dziś klienci Plusa mogą ściągać elektroniczne wersje książek lub najświeższą prasę prosto na komputer. Najnowsze e-booki, audiobooki oraz e-prasa teraz do kupienia w Plusoczytelni!

Sieć Plus to pierwszy operator, który otworzył dla swoich klientów elektroniczną księgarnię z audiobookami, e-bookami i e-prasą. Klienci będą mogli wybierać spośród ponad półtora tysiąca tytułów w wielu kategoriach, obejmujących między innymi literaturę piękną (od klasyki do najnowszych bestsellerów polskich i światowych autorów), książki dla dzieci, poradniki, podręczniki – i w języku polskim, i angielskim. Lista dostępnych tytułów na www.plusoczytelnia.pl

Teraz o każdej porze, gdziekolwiek jesteś, możesz ściągnąć wybrany tytuł na swój komputer w ciągu kilku minut.
Korzystanie z usługi jest niezwykle proste. Po wybraniu na stronie www.plusoczytelnia.pl interesującej nas książki wysyłamy SMS-a o treści „ZAMÓW” pod numer wskazany przy danej pozycji. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy na numer telefonu, z którego wysłany został SMS, kod zwrotny. Kod zwrotny należy wpisać na stronie internetowej Plusoczytelni orazpodaćadres e-mail, na który dostarczony zostanie link do ściągnięcia zamówionej pozycji.
Zapraszamy na www.plusoczytelnia.pl

Adam Suchenek
Rzecznik Prasowy sieci Plus


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x