Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sukcesem zakończył się konkurs Plusa pioniersko zorganizowany na platformie Instagram!

Sukcesem zakończył się konkurs Plusa pioniersko zorganizowany na platformie Instagram!

Skończyło się lato, a wraz z nim konkurs Plusa, pierwszego polskiego telekomu na platformie społecznościowej Instagram, na który nadeszło prawie pół tysiąca zgłoszeń!

Plus, jako pierwszy polski telekom, rozpoczął w sierpniu działania na platformie społecznościowej Instagram (http://instagram.com/polkomtelplus). Jednym z elementów wprowadzających był konkursu, w którym zadaniem uczestników było dodanie letniego zdjęcia i otagowanie go #latonaplus.Najlepsze zdjęcie zostało nagrodzone telefonem Sony Xperia SP wyposażonym w świetny aparat do robienia zdjęć. Do laureata nagrody głównej, a także do dwudziestu trzech autorów kolejnych najlepiej ocenionych zdjęć, trafią także unikatowe karty do gry w memo, które będą przygotowane z wyróżnionych w konkursie fotografii.

Zwycieskie_zdjecie

 „Prawie pół tysiąca zgłoszeń było dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Pokazuje to przede wszystkim ogromny potencjał, jaki stoi przed Instagramem w kontekście zastosowania go jako kanału komunikacji z naszymi klientami i sympatykami. Lajfstajlowy charakter pozwala przedstawić Plusa z nieco innej strony.”– mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Polkomtelu.

Za obsługę Plusa na Instagramie, w tym za przeprowadzenie konkursu, odpowiada agencja faceADDICTED.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x