Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Super smartfony w super cenie w Plusie!

Już w najbliższy piątek Plus obniża nawet o 1000 zł ceny wybranych telefonów! W startującej kampanii „Wyprz de luxe” doskonałe smartfony Nokia Lumia 800 oraz Sony Xperia S zostały przecenione do 49 zł. W ofercie Plusa dostępna będzie również nowość na rynku Nokia Lumia 610 – najnowszy smartfon z systemem Windows Phone.

Nokia Lumia 610, czyli najnowszy smartfon z Windows Phone, posiada metaliczną obudowę i dostępny jest w trzech kolorach czarnym, niebieskim i różowym.

Nokia Lumia 800 uważana za najlepszy, stylowy i designerski smartfon Nokii posiada odporny na zarysowania ekran Gorilla Glass i również dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i różowym.

Sony Xperia S to najlepszy smartfon Sony, a ekran 4,3 cala oraz wbudowany aparat 12Mpix i możliwość nagrywanie filmów w HD to jego wyróżniki.

Telefony dostępne są w Ofercie Smartfonowej sieci Plus, charakteryzującej się dużymi, do 4 GB, pakietami internetowymi oraz dużą liczbą, nawet do 800, minut w abonamencie. Pakiety internetowe Non Stop posiadają tzw. mechanizm lejka, co oznacza, że po wykorzystaniu pakietu spada prędkość transferu, lecz klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Klient otrzymuje również SMS-a z informacją o wykorzystaniu limitu na transfer danych.

Użytkownicy smartfonów w Plusie mogą skorzystać także z dodatkowych usług:
– Stała opłata za rozmowę– dzięki, którejklient może rozmawiać bez ograniczeń ze wszystkimi w Plusie,płacąc stałą niską stawkę za całe połączenie, a nie za jego długość.
– Pakiet minut do wszystkich sieci – dodatkowy pakiet od 30 do 250 minut na rozmowy
– Wybrane numery w Plusie i na stacjonarne – nielimitowane połączenia z wybranymi, od 1 do 5, numerami w Plusie.

Oferta smartfonowa Plusa:

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x