Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Tablet LTE w Plusie

Plus jako pierwsza polska sieć wprowadza do swojej oferty tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE wspierający najszybszą na świecie technologię LTE. Od 3 lutego będzie on dostępny w wybranych planach cenowych oferty „Internet mobilny dla Ciebie” i „Internet mobilny dla Firm” oraz podpisaniu umowy na 24 miesiące. Zawrotna prędkość, mobilność i atrakcyjny wygląd zapewnią jeszcze większy komfort pracy i zadowolenie z korzystania z mobilnego internetu w sieci Plus.

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE łączy w sobie zalety netbooka, takie jak przeglądanie stron www, pisanie i wysyłanie wiadomości e-mail, oglądanie zdjęć i filmów, czytanie e-booków, zabawę w gry komputerowe, a jednocześnie dzięki mniejszym wymiarom, niewielkiej wadze oraz wbudowanemu modemowi pozwala na korzystanie z niego wszędzie gdzie jest zasięg sieci Plus. Nowoczesny, dwurdzeniowy procesor zapewnia szybką i efektywną pracę, a dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8,9” oraz o wysokiej rozdzielczości pozwala na komfortową obsługę wielu aplikacji, zapewniając doskonałą jakość wyświetlanego obrazu.

Parametry techniczne tabletu Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE:

waga: 458 g
wyświetlacz: TFT 8.9″ 1280×800
procesor: 2-rdzeniowy 1.5 GHz
bateria: 6100 mAh
odtwarzanie filmów Full HD (1080 p) i nagrywanie w HD (720 p)
aparat fotograficzny 3.0 Mpix z AF + kamera 2 Mpix do połączeń wideo
obsługiwane technologie: LTE/HSPA+

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE jest idealnym urządzeniem do korzystania z nawigacji NaviExpert Plus oraz serwisu Ipla.

Interaktywna telewizja internetowa Ipla umożliwia odbiór transmisji na żywo oraz korzystanie z bogatej biblioteki materiałów VOD. W ofercie programowej znajdują się m.in: tysiące rozgrywek sportowych, mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej UEFA, Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej, kilkadziesiąt kultowych seriali, wideoklipy i koncerty muzyczne. Ipla posiada także funkcjonalności czatu i komunikatora.

NaviExpert Plus to osobista nawigacja online. Oprócz wyznaczania najkorzystniejszych tras, łącznie z aktualną informacją, jak ominąć korki, aplikacja dostarcza także informacji o najbliższych punktach użyteczności publicznej, takich jak stacje benzynowe, apteki, restauracje, kina wraz z aktualnym repertuarem itp. Pozwala też na wyznaczanie trasy zarówno dla osób podróżujących samochodem, komunikacją miejską, jak i przemieszczających się pieszo.


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x