Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Tanie telefony i połączenia w postpaid i mix w świątecznej ofercie Plusa

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której do końca roku kliencibędą mogli nabyć telefony w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Plus w ofertach abonamentowych i Mix oferuje także najniższą stawkę za połączenie – 29 groszy za minutę.

W szczególności polecane są telefony: dostępny tylko w sieci Plus Sony Ericsson W715 Walkman z GPS, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung Ultra Style (GT-S7350) z GPS i aparatem 5 Mpix. Oba telefony dostępne są za 1 zł w abonamencie za 75 zł oraz w doładowaniu 50 zł w Mixplusie. W ofercie znajduje się również nowość – dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.

Promocja przygotowana przez sieć Plus nie dotyczy wyłącznie nowych klientów. Abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty, w której ceny telefonów będą niższe nawet o 200 zł.

Wyjątkowa promocja, która rozpocznie się w piątek 13 listopada br., dotyczy ofert Plusa i MixPlusa. Wprowadzeniu promocji świątecznej towarzyszyć będzie kampania reklamowa w mediach masowych.

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x