Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Tanio jak nigdy w ofertach Plusa na kartę!

Tanio jak nigdy w ofertach Plusa na kartę!

Jeszcze nigdy w ofertach na kartę nie było tak tanio, jak obecnie! W nowej promocji Plusa można dostać aż 50% rabatu za komplet wszystkich usług bez limitu wraz z pakietem internetowy, co oznacza, że jego koszt przez pierwszy miesiąc to tylko 15 zł lub 20 zł w zależności od wybranej oferty.оформить кредит онлайн без поручителей

Nowa promocja jest dostępna dla użytkowników ofert na kartę w sieci Plus, którzy w trakcie jej trwania włączą jeden z pakietów „Bez limitu i 15 GB” lub „Bez limitu i 20 GB 5G”.

„Bez limitu i 15 GB” pozwala na wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a także pakiet 15 GB na krajową transmisję danych.

Pakiet „Bez limitu i 15 GB” można włączyć krótkim kodem *136*11*9096# zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń”, a jego koszt to przez pierwszy miesiąc tylko 15 zł.

„Bez limitu i 20 GB 5G” to nielimitowane połącznia krajowe do wszystkich sieci komórkowych oraz SMS-y i MMS-y bez limitu. W pakiecie tym przyznawane jest też 20 GB na krajową transmisję danych, a klienci mogą korzystać z technologii 5G.

Pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G” jest włączany kodem *136*11*9203# i przyciskiem „zadzwoń” i w nowej promocji to tylko 20 zł za pierwszy miesiąc.

Do końca września jest też dostępna promocja „Pakiet 120 GB”, w której za 15 zł klienci otrzymują aż 120 GB na 90 dni, czyli trzy pakiety po 40 GB przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo. Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060#.

Promocja z rabatem na pakiety „Bez limitu i 15 GB” oraz „Bez limitu i 20 GB 5G” będzie obowiązywała do 10.11.2021 r. Wspiera ją kampania reklamowa, realizowana w telewizji, radio, kinach, internecie oraz mediach społecznościowych, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska. Została przygotowana przez Agencję Brain, reżyserem spotu jest Bartek Ignaciuk, natomiast za produkcję odpowiada dom produkcyjny TFP.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronach https://www.plus.pl/telefon-na-karte i www.plushbezlimitu.pl oraz w regulaminach poszczególnych promocji.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x