Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Telefony Plusa: Samsung Avila GPS – multimedialne rozwiązania w kompaktowej sylwetce.

upp_13444223Samsung Avila (S5230) w 2009 roku był jednym z najbardziej rozchwytywanych telefonów w ofercie sieci Plus a szczególnie w MixPlusie. W tym roku firma Samsung wprowadziła na rynek nowy model telefonu – Samsung Avila GPS. Wbudowany moduł GPS przekształca ten telefon w poręczne urządzenie do nawigacji, które przydaje się zarówno podczas podróży samochodem, jak i spaceru  Duże zainteresowanie zawdzięcza przede wszystkim nowoczesnym funkcją i niską ceną. Przekonajmy się jaki naprawdę jest Samsung Avila GPS.

Na kolorowym, 3- calowym wyświetlaczu WQVGA jest wystarczająco dużo miejsca, by cały czas mieć pod ręką widgetowy kalendarz, odtwarzacz mp3 i listę zadań do wykonania. Dla większej wygody Avila posiada trzy pulpity, do których przechodzimy za jednym przesunięciem palca – każdy z osobnymi widgetami.

przód i tył

Kompaktowa sylwetka telefonu Samsung Avila GPS, mierząca zaledwie 11,9mm grubości, kryje w sobie odtwarzacz muzyczny wyposażony w technologię DNSe, która zapewnia podwyższoną jakość brzmienia. Jeśli intryguje muzyka zasłyszana za oknem, sprawę ułatwi funkcja rozpoznawania muzyki, która podpowie wykonawcę i tytuł piosenki (usługa oparta o znany serwis Shazam).

przód

3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i nagrywania wideo spełni oczekiwania użytkowników, którzy w szybki i prosty sposób chcą utrwalić najciekawsze ich zdaniem obrazy. Wystarczy narysować na ekranie wybraną literę alfabetu, by odblokować/zablokować klawiaturę („Inteligentne odblokowanie”). Możemy sami przypisać wybraną literę alfabetu do uruchamiania danej aplikacji – np. otwierać przeglądarkę internetową za pomocą D, a folder wiadomości za pomocą W.

bok

Plusy: Posiadacze telefonu jako główne zalety wymieniają w pierwszej kolejności jego niewielką wagę, duży wyświetlacz, łatwość użycia, cenę czy też desing.

Minusy: Każdy telefon musi jednak posiadać i swoje wady (nikt nie jest idealny :)). Do najczęściej wymienianych minusów Avili należą delikatna konstrukcja, kiepski aparat fotograficzny czy też słaba bateria.

Ogólna ocena: W ocenie użytkowników Samsung Avila GPS zdobył 4/5 gwiazdek.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x