Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Telefony Plusa: Samsung Omnia – więcej niż telefon!

samsung-i900_smallTelefon typu „wszystko w jednym”. Wyposażony w aparat fotograficzny 5 Mpix z funkcją auto-focus, Windows Mobile® 6.1 Professional, nawigację GPS i kartę pamięci 8 GB lub 16 GB. Ekran dotykowy zaprojektowany by sprostać wszystkim twoim multimedialnym potrzebom.

Telefon zdecydowanie tylko dla wybranych! Dlaczego? Problemem może okazać się cena…

SAMSUNG i900 wyposażony jest w ekran dotykowy, dzięki czemu dostęp do aplikacji jest niezwykle prosty, szybki i przyjazny użytkownikowi. Wszystkie funkcje telefonu są zawsze pod ręką. Dzięki funkcji GPS i rozszerzony GPS, będziesz znał ulice jak własną kieszeń. GPS wyposażony w mapy pozwoli na zaplanowanie najlepszej trasy i zawsze naprowadzi cię na właściwą drogę, gdy zabłądzisz.Z większą zewnętrzną pamięcią 8 GB lub 16 GB, będziesz miał więcej miejsca na przechowywanie multimediów takich jak muzyka, filmy i zdjęcia.

samsung-i900-omnia

Wyposażony w 5 Mpix aparat fotograficzny z funkcją auto-focus i flashem LED, pozwoli ci uchwycić wszystkie drogocenne chwile z niesłychaną precyzją profesjonalnego aparatu.Ściągnij wszystko czego potrzebujesz z prędkością do 7,2 Mbps. Szybkość jest po twojej stronie z nią zawsze zostawisz konkurencje daleko w tyle.

OmniaPlusy: Telefon zdecydowanie na plus! Duży wyświetlacz, dobry aparat fotograficzny, sporo dodatkowych funcji, duża pojemność, desing, szybkość i świetne parametry – to tylko niektóre z zalet tego telefonu.

Minusy: W wielu przypadkach największym minusem telefonów komórkowych okazuje się cena. Tak jest i w przypadku Samsunga Omnia. Ale czy warto oszczędzać kiedy mówimy o naprawdę dobrym telefonie?

Ogólna ocena: W ocenie użytkowników Samsung Omnia zdobył 4/5 gwiazdek.

Wybrane opinie posiadaczy*:”Bezapelacyjnie jedna z najlepszych komercyjnych komórek/smartphone’ów na rynku. Jako pierwsza znana komórka posiada system Windows Mobile, co o wiele bardziej rozbudowuje możliwości użytkownika. Mamy przy sobie praktycznie zminiaturyzowany komputer, na ktorym możemy: ogladać filmy, słuchać muzyki w wielu formatach, uzytkować internet (również przez Wi-Fi), przesyłać pliki, wysyłać maile, itp.
Komórka moze robić za urządzenie GPS.  Dostępne są dwie wersje o duzej pojemności – 8 i 16 GB.”

„Samsung I900 Omnia 8GB jak dla mnie jest urządzenie typu wszystko w jednym, bogate wyposażenie plus win mobile daje spore możliwości. Zarówno w zastosowaniach biznesowych jak i prywatnych a wszystko zamknięte w bardzo ładnej i dobrze wykonanej obudowie.”

„Telefon ładny, cienki z ciekawymi funkcjami i dużym wygodnym wyświetlaczem. Kolorystyka i wygląd jak najbardziej na plus. Wady: bateria słabo trzyma, wyświetlacz łatwo zniszczyć i takie telefony prędko się psują. Cena jest zbyt wysoka moim zdaniem.”

„Zaletą tego aparatu jest przede wszystkim wszechstronna funkcjonalność. Mam jednak spore zastrzeżenia odnośnie jakości dotykowego wyświetlacza! Jest on słaby, z dużym opóźnieniem reaguje na dotyk. Przyzwyczajony jestem do iPhone’a, w którym wyświetlacz sprawuje się o niebo lepiej.”

Ceny: Telefon dostępny od 1zł zarówno w ofercie abonamentowej jak i Mix. W ofercie MixPlus aby nabyć telefon za 1zł musimy zdecydować się na najwyższe zobowiązanie 100zł z Muzodajnią/30 doładowań. W abonamencie jest nieznacznie korzystniej – telefon za 1zł w Taryfie Syberyjskiej 90zł. Tak jak wspomniałem na początku, telefon tylko dla wybranych!

*publikowane komentarze zawierają prywatne opinie użytkowników serwisu Cokupić.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x