Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Telefony Plusa: Sony Ericsson W715 – muzyka w Internecie w zasięgu kliknięcia

malyw715Sony Ericsson W715, to kolejny model szwedzko-japońskiej firmy z linii Walkman, który na rynek trafił pod koniec 2008 roku.

Początkowo telefon był dostępny jedynie w sieci Vodafone.Niemniej, od momentu pokazania się w ofercie sieci Plus (nie jest dostępny u innych operatorów), W715 cieszy się coraz większym zainteresowaniem na naszym rynku.

Telefon najłatwiej można określić jako nieco ulepszoną i odrobinę ładniejszą wersję W705. Na jego pokładzie znajdziemy: 2,4 calowy wyświetlacz wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 i 262 tys. kolorów. WiFi z DNLA, odbiornik A-GPS, aparat 3,2Mpix, radio FM, odtwarzacz Walkman, akcelerometr, 120MB wbudowanej pamięci oraz slot kart M2 (do 4GB max).

69840258zz0Do tego slider posiada funkcję Shake Control (kontrola odtwarzacza przez potrząsanie telefonem), SenseMe (tworzenie list przebojów w zależnie od nastroju), program TrackID (rozpoznawanie utworów), Google Maps oraz aplikację do oglądania filmików na YouTube.

w715s2

Plusy: W715 ceniony jest głównie za łatwość obsługi, dobry aparat fotograficzny, duży wyświetlacz, sporo dodatkowych funkcji.

Minusy: Telefon ze średniej półki, lecz tańsze telefony mają podobne parametry i funkcje, wniosek – zbyt wysoka cena.

Ocena ogólna: W ocenie użytkowników W715 zdobył 5/5 gwiazdek.

Opinie posiadaczy*: Zdecydowana większość użytkowników W715 jest zadowolona ze swojego telefonu. Za największe plusy tego modelu, użytkownicy uważają: posiadanie WiFi, odbiornika GPS wraz z nawigacją, dobry odtwarzacz mp3 a także dodatkowe funkcje jak Shake Control. Do tego, według posiadaczy, jest on bardzo solidny. Niemniej jednak, tu pojawiają się głosy, że slider mimo ogólnej solidności wykonania, nie jest w stanie wytrzymać przypadkowych upadków. Bez wątpienia, największym minusem komórki jest pozbawiony autofocusa aparat oraz słaby głośnik telefonu.

Ceny: Telefon za 1zł w Taryfie Syberyjskiej 75 i MixPlusie w zobowiązaniu 80zł/30 doładowań.

*wg serwisu Komórkomaniak.pl

Propozycję zamieszczenia tego telefonu w naszym cyklu przysłał vod.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x