Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Testy telefonów na PlusBlogu w październiku i listopadzie 2011

Zapewne pamiętacie nasz konkurs na Facebooku, w którym pytaliśmy Was o to, w jakim miesiącu pojawiło się najwięcej testów na naszym Blogu. Był to listopad 2010, więc jak widać jesienna aura sprzyja naszym redaktorom w tworzeniu nowych recenzji 😉 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi planami – zobacz, jakie telefony zostaną przetestowane w najbliższym czasie!

Staramy się testować telefony z różnych segmentów. Doskonale wiemy o tym, że są osoby, dla których nie liczy się w telefonie super szybki Internet, świetny aparat czy też inne rozwiązania multimedialne. Z myślą o takich osobach postaramy się przetestować (w miarę możliwości niezależnych od naszej Redakcji) telefon, w którym połączono przydatną dla wielu osób funkcję dual-sim z ciekawymi funkcjami za niewielkie pieniądze. W naszych planach jest Samsung C3322 oraz Nokia X1-01 i C2-02 (lub C2-06), natomiast nie wiadomo, czy te telefony będą dostępne w celu wypożyczenia na testy. Postaramy się zrobić wszystko, aby testy tych ciekawych propozycji pojawiły się na Blogu 😉

Pamiętamy również o osobach, które cenią najnowszą technologię w smartfonach. Właśnie trwają testy telefonu HTC Sensation, który jest promowany przez sieć Plus w opcjach abonamentowych. Już niedługo powinien zostać opublikowany na naszej stronie.

Postaramy się także przetestować telefony, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność za niewielkie pieniądze w stosunku do swoich możliwości. W tym celu wybraliśmy dwa nieco starsze telefony, które z pewnością nadal są bardzo popularne na polskim rynku. Ciekawą propozycją w tym segmencie jest Samsung Wave 533, który łączy klawiaturę QWERTY z wieloma funkcjami oraz Sony Ericsson Hazel, który zaś jest typowym, klasycznym telefonem w obudowie typu slider, łączący w sobie dużej wielkości ekran i dobry aparat fotograficzny. Nie zabraknie testu w pełni dotykowego telefonu – Huawei IDEOS U8500 z systemem Google Android.

Również wierzymy, że wśród czytelników Bloga są osoby, które czekają z niecierpliwością na testy telefonów, które bardzo niedawno pojawiły się na rynku. Przetestujemy w najbliższym czasie dwa takie telefony fińskiego giganta. Z nieco niższej półki będziemy testować Nokię 500 (pierwszy test telefonu z systemem Symbian Belle działający w oparciu o procesor 1 GHz) oraz z nieco wyższej – Nokię N9 z systemem MeeGO. Gwarantuję, że testy Nokii 500 oraz N9 pojawią się najszybciej na naszym Blogu spośród wszystkich dużych serwisów telekomunikacyjnych 😉 pomijając jakieś krótkie, nierzeczowe „recenzje” 😉

Być może uda się nam jeszcze coś innego przetestować 😉

* Nie wykluczamy możliwości zmiany tych planów, jeśli się okaże, że z przyczyn losowych lub też niezależnych od PlusBlog.pl test jakiegoś telefonu nie zostanie przeprowadzony, ale wtedy postaramy się przetestować w zamian jakiś inny, zbliżony model.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x