Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

tPAD-780 – polski tablet z Androidem

Słyszeliście o Polskim Tablecie? Firma Trak Electronics prezentuje swój najnowszy, rewolucyjny produkt – tablet internetowy tPAD-780. Pierwszy polski tablet wyposażony jest w 7-calowy ekran LCD, system operacyjny Android 2.1 oraz wydajny procesor ARM.

tPAD-780 to doskonałe wielofunkcyjne urządzenie mobilne – tablet idealnie nadaje się do surfowania po Internecie, korzystania z serwisu YouTube.com, uruchamiania gier, czytania e-książek i prasy, słuchania muzyki, oglądania filmów… i wielu, wielu innych zastosowań. Możliwość są tysiące – użytkownik może w dowolnym momencie rozszerzyć funkcjonalność urządzenia, instalując dodatkowe aplikacje z serwisu Android Market.

Tablet pracuje pod kontrolą rewelacyjnego, otwartego i w pełni spolonizowanego systemu operacyjnego Android firmy Google – jego zaletami jest wszechstronność, niezawodność oraz łatwość obsługi (Android jest przystosowany do obsługi dotykowej – palcami lub rysikiem). System dostarczany jest z pakietem przydatnych aplikacji – użytkownik ma do dyspozycji m.in. przeglądarkę internetową, klienta poczty elektronicznej, odtwarzacz audio i wideo, aplikację do zdjęć, czytnik książek elektronicznych (e-booków) itp.

Wbudowana bateria wystarcza na ok. 6 godzin pracy (w przypadku odtwarzania wideo) oraz do 50 godzin stanu czuwania. Cenę urządzenia, które objęte jest dwuletnią gwarancją, ustalono na 899zł z VAT.

Specyfikacja:

Ekran: 7″, rozdzielczość 800 x 480 pikseli, dotykowy
System operacyjny: Google Android 2.1
Wbudowana pamięć: 2 GB (możliwość rozszerzenia o 32 GB – karta pamięci SD)
Procesor: ARM11, 800 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Porty: MiniUSB, czytnik kart pamięci SD, HDMI, audio (Jack 3,5 mm)
Sieć: wbudowywany moduł Wi-Fi (b/g), opcjonalnie 3G (poprzez modem USB)
Multimedia: wbudowany odtwarzacz audio i wideo, czytnik e-book, możliwość odtwarzania filmów Full HD, również na ekranie telewizora/projektora (poprzez HDMI), gry
Bateria: litowo-jonowa, czas pracy: do 6 godzin, czas czuwania: do 50 godzin
Inne: wbudowany akcelerometr, diody sygnalizujące stan baterii oraz połączenia Wi-Fi
Sterowanie: dotykowy ekran (obsługiwany palcami lub dołączonym rysikiem), przyciski.
Dołączone oprogramowanie: zestaw gier, komunikatory internetowe, przeglądarka internetowa, klient poczty elektronicznej, narzędzia systemowe i inne.
Aplikacje dodatkowe: do pobrania z Android Market (kilkadziesiąt tysięcy programów do wyboru, płatnych i darmowych).
Rozmiary i waga: 158 x 125 x 14 mm, ok. 200 g.

(ź) Trak Electronics


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x