Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Twoje okno na świat z Sony Ericsson LiveViewT

W 28 września ogłoszono wprowadzenie na rynek Sony Ericsson LiveView™. To innowacyjne akcesorium podkreśla zaangażowanie Sony Ericsson w oferowanie odbiorcom najlepszego z możliwych doświadczenia mobilnego za pośrednictwem otwartej platformy Android™. Sony Ericsson LiveView™ jest częścią oferty produktowej “Extras” firmy Sony Ericsson – która oferuje totalne doświadczenie użytkownika i rozszerzone możliwości telefonii mobilnej.

Sony Ericsson LiveView™, łącząc się poprzez Bluetooth™, dostraja się bezprzewodowo do telefonu. Pozwala ono użytkownikowi zdalnie kontrolować telefon, bez potrzeby wyciągania go z kieszeni czy z torebki. Dzięki Sony Ericsson LiveView™ można przeczytać wiadomości tekstowe, zobaczyć rozmowy przychodzące i śledzić na bieżąco najnowsze wpisy na portalu Facebook™ czy Twitter™.

Sony Ericsson LiveView™ pozwala użytkownikowi kontrolować także funkcje muzyczne telefonu z maleńkiego wyświetlacza, m.in. wybierać utwory i regulować głośność dźwięku. Akcesorium posiada także kalendarzowe przypomnienia, wyświetlanie wydarzeń z kalendarza oraz inne aplikacje telefoniczne.

Wygodne urządzenie Sony Ericsson LiveView™ można przypiąć gdziekolwiek – gdy przemieszczasz się poza domem, jesteś na spotkaniu czy na kolacji. Niewielki rozmiar urządzenia, pozwalający na przypinanie go do paska od zegarka, breloczka do kluczy albo do laptopa, sprawia, że akcesorium te jest wygodnym dodatkiem, który pomaga być zawsze w łączności.

Mikael Henriksson, Dyrektor ds. tworzenia i planowania oferty w dziale Sony Ericsson Extras, powiedział: „Naszą ambicją jest być »tą jedyną« marką, która symbolizuje komunikację i rozrywkę, a to pociąga za sobą bycie najbardziej otwartą firmą w dziedzinie telefonii komórkowej na rynku. Jesteśmy zwolennikami otwartości i oferowania odbiorcom szerokiej gamy aplikacji do wyboru. Będziemy nadal rozwijać akcesoria, aby mieć pewność, że odgrywamy wiodącą i pionierską rolę na rynku i projektujemy innowacyjne i ekscytujące akcesoria dla wszystkich platform, w tym dla systemu Android™.”

Mikael Henriksson powiedział także: “Sony Ericsson LiveView™ to pierwsze akcesorium Sony Ericsson kompatybilne z otwartą platformą Android™, która stwarza programistom możliwość tworzenia następnych innowacyjnych aplikacji – tak dobrych, że wprost stają się niezbędne.”

Twoje okno na świat z Sony Ericsson LiveView

  • Małe urządzenie wyświetlające to, co pojawia się na telefonie
  • Słuchanie utworów kiedy jesteś w ruchu – kontrola muzyki
  • Nie przegapisz powiadomień – otrzymasz błyskawiczne powiadomienia i wiadomości tekstowe, a także aktualizacje statusów z portali Facebook™ i Twitter™
  • Rozmowy przychodzące – zobaczysz kto dzwoni
  • Osobisty charakter telefonu – otwarta platforma dla programistów, aby mogli dodawać swoje prace do szerokiej gamy aplikacji, a użytkownicy otrzymywali unikalne doświadczenie.

Aby wyszukać aplikacje, które współpracują z Sony Ericsson LiveView™, firma Sony Ericsson opracowała aplikację LiveWare™ Manager. Będzie ona przeglądać Android™ Market w poszukiwaniu aplikacji kompatybilnych z LiveView™, a następnie będzie przedstawiała je użytkownikom. Aplikacja Sony Ericsson LiveWare™ Manager będzie dostępna na Android™ Market lub instalowana wcześniej na telefonach.

Sony Ericsson LiveView™ będzie dostępny w sklepach od czwartego kwartału 2010 r.

Sony Ericsson LiveView™ dostępne jest także w jednym z pakietów firmy, tj. w Sony Ericsson Experience Pack. Pakiet „Experience Pack” obejmuje wiele powiązanych ze sobą elementów, które razem składają się na wspaniałe doświadczenie użytkownika w określonym obszarze. Pakiety zawierają aplikacje do telefonu komórkowego, akcesoria, usługi i o wiele, wiele więcej. Pakiet “Sony Ericsson Fitness Pack” adresowany jest do entuzjastów sportu i fitnesu. Zawiera on aplikację sportową dla Sony Ericsson LiveView™ o nazwie SportyPal™ Pro oraz futerał do telefonu komórkowego – w którym można nosić telefon kiedy się ćwiczy.

Pierwszy pakiet “Sony Ericsson Experience Pack” będzie dostępny na wybranych rynkach w czwartym kwartale 2010 r.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x