Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Tylko w Plusie nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla!

Tylko w Plusie nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla!

Plus, jako pierwszy operator mobilny w Polsce, pozwala na nielimitowane przeglądanie nie tylko zwykłych stron www, ale również filmów w serwisach YouTube oraz ipla, a wszystko to z prędkością LTE. Dodatkowo w ramach promocji dostępny będzie od 1 zł zestaw zawierający tablet Modecom 9,7” z systemem Android 4.0 oraz router kieszonowy ZTE MF60 HSPA+. Nowa oferta wchodzi w życie od 14 maja.

Od wtorku 14 maja klienci Plus Internet podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową otrzymają nielimitowany dostęp do zwykłych stron www, serwisów YouTube oraz ipla. Zakres nielimitowanych stron zależy od wysokości wybranego abonamentu.

plus-be-limitu-www1

W abonamencie za 59,90 zł można surfować bez limitu po zwykłych stronach www. „Zwykłe strony”, to strony zawierające tekst, zdjęcia i animacje. Elementy typu filmy lub połączenia szyfrowane („https” w adresie strony) np. z pocztą elektroniczną lub bankiem pomniejszą limit GB. Klienci posiadający Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 10 zł, a opłata abonamentowa wynosi dla nich 49,90 zł.
W abonamencie za 79,90 zł oraz 99,90 zł oprócz możliwości nielimitowanego korzystania ze „zwykłych stron” www klient otrzymuje także dodatkowe GB specjalnie do wykorzystania na YouTube lub ipla, dzięki którym może bez pomniejszania swojego głównego limitu obejrzeć odpowiednio 10 lub 20 godzin filmów. Klienci, którzy posiadają Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich odpowiednio 64,90 zł lub 84,90 zł.
W abonamencie za 119,90 zł oprócz przeglądania zwykłych stron www otrzymujemy możliwość oglądania bez żadnych limitów filmów na YouTube oraz ipla. Klienci Mixa lub posiadający inny abonament w Plusie również otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich 104,90 zł.
Przyznany w abonamencie limit GB można wykorzystać na wszystkie inne rodzaje aktywności w sieci. Po wykorzystaniu limitu nastąpi ograniczenie prędkości we wszystkich usługach internetowych, ale nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z transmisji danych na terenie Polski. Pełną prędkość transmisji można w prosty sposób przywrócić za pomocą pakietów Plus Internet extra.
Promocja „Internet z modemem, routerem lub tabletem na 24 miesiące”:

plus-be-limitu-www

Zestaw zawierający tablet Modecom 9,7” z systemem Android 4.0 oraz router kieszonkowy ZTE MF60 HSPA+ jest dostępny za 1 zł w abonamencie 49,90 zł przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. W nowej ofercie są również dostępne modemy, routery, laptopy oraz inne tablety.
Klient w ramach abonamentu otrzymuje dostęp do technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych. Zasięgiem LTE jest objętych 50,57% populacji Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ znajduje się 92,66% populacji Polski.
Więcej informacji na www.plus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x