Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Ubezpieczenie Plus

pluslogoCiągły strach przed zbiciem wyświetlacza w telefonie? Obawa, że uszkodzeniu ulegnie tablet albo konsola? Albo, że ktoś rozleje kawę na klawiaturę laptopa? Każdy z nas spotkał się z takim przypadkiem. Teraz już można zagwarantować sobie spokój. Plus we współpracy z PZU i Regenersis wprowadził nowoczesną usługę dla wszystkich swoich klientów – Ubezpieczenie Plus.

Nowa usługa ubezpieczeniowa doskonale wpisuje się w katalog rozwiązań, które mają na celu zapewnienie klientom maksymalnie dużego komfortu korzystania z rozwiązań i urządzeń oferowanych przez Plusa.

Plus będzie oferował swoją nową usługę dzięki współpracy z tak doświadczonymi i solidnymi partnerami jak PZU – największym polskim ubezpieczycielem oraz Regeneris – wiodącym dostawcą usług serwisowych dla wielu marek z obszaru najnowocześniejszych technologii.

Nowa propozycja Plusa dla klientów to całkowicie innowacyjna formuła, niedostępna dotychczas na rynku. Działanie ubezpieczenia jest dla użytkownika proste i zrozumiałe. Niezależnie czy dojdzie do awarii na gwarancji producenta czy do uszkodzenia sprzętu nie objętego naprawami gwarancyjnymi, w ciągu 24 godzin od zgłoszenia kurier odbierze go od klienta i dostarczy do serwisu bez dodatkowych kosztów.

Naprawa telefonu lub smartfona nastąpi w ciągu kolejnych 48 godzin, zaś w przypadku laptopa, tabletu, bądź konsoli – w ciągu 7 dni. W ubezpieczeniach funkcjonujących na rynku do tej pory czas naprawy wynosił do 30 dni. Skrócony czas oczekiwania jest szczególnie ważny dla użytkowników, dla których smartfon lub tablet jest codziennym narzędziem pracy.  Jeśli urządzenie nie będzie się kwalifikowało do naprawy – zostanie wymienione. Ubezpieczenie obejmuje również rabunek telefonu lub jego utratę podczas włamania np. z zamkniętego samochodu – w takiej sytuacji klient otrzymuje nowy sprzęt.

W Ubezpieczeniu Plus nie ma ograniczeń ilości zgłaszanych szkód, ponadto klienci nie mają tzw. udziału własnego w szkodzie. Plus jako jedyny operator spośród oferujących ubezpieczenia sprzętu, zapewnia swoim klientom darmowy transport uszkodzonego urządzenia do serwisu i z powrotem po naprawie.

„Ubezpieczenie Plus to usługa, która zapewnia spokój i komfort przy codziennym użytkowaniu telefonu, smartfona, tabletu czy laptopa. Każdemu z nas zdarzały się różne wypadki z posiadanym sprzętem – przysłowiowe zalanie kawą, upadek na ziemię, czy stłuczony wyświetlacz. Cena naprawy jest zawsze w takich przypadkach dość niemiłym zaskoczeniem. Teraz oferujemy więc usługę, która przy minimalnym koszcie pozwala nie przejmować się już tym problemem. Chcemy by nasi Klienci mieli pełen komfort w użytkowaniu swoich urządzeń mobilnych w każdym miejscu i czasie bez niepotrzebnego stresu.” – powiedziała Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą z Plusa.

„Dzięki niewielkiej miesięcznej składce, dodawanej do rachunku za usługi telekomunikacyjne w Plus ubezpieczenie zapewnia klientom możliwość swobodnego korzystania ze swojego sprzętu mobilnego bez żadnych obaw. Jest to pierwsze ubezpieczenie tego typu oferowane przez PZU w formie specjalnej karty. Dzięki temu klient może mieć dowód zawarcia ubezpieczenia zawsze przy sobie, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzeń mobilnych.”– powiedziała Agnieszka Gocałek, Dyrektor Biura Bancassurance i Programów Partnerstwa Strategicznego w PZU SA.

Urządzenia mobilne stały się elementem naszego stylu życia, wspierają nas we wszystkich obszarach dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Ubezpieczenie Plus to pierwszy tego typu produkt na rynku, który bazując na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach Grupy Regenersis, pozwala   klientom w pełni cieszyć się z użytkowania urządzeń mobilnych. W sytuacjach w których klienci będą potrzebowali pomocy, zapewnimy kompleksową obsługę, ekspresową naprawę i jakość gwarantowaną w 48 godzin.” – powiedział Aleksander Wistuba, Dyrektor Generalny Regenersis Digital Care Sp. z o.o.

Ubezpieczenie Plus gwarantuje:

  • 24 godziny na odbiór i zwrot sprzętu;
  • 48 godzin czas naprawy telefonu/smartfona (dla pozostałych urządzeń 7 dni);
  • brak kosztów transportu – zamówienie kuriera i pokrycie kosztów transportu;
  • pokrycie kosztów naprawy lub wymiana urządzenia na nowe w przypadku awarii na gwarancji producenta;
  • pokrycie kosztów naprawy lub wymiana urządzenia na nowe w przypadku wystąpienia uszkodzenia np. zbicie wyświetlacza lub zalanie;
  • nowe urządzenie, jeśli klient straci urządzenie w wyniku rabunku lub kradzieży z włamaniem.

Dodatkowo Ubezpieczenie Plus zapewnia:

  • ochronę, niezależnie od kraju, w którym doszło do zdarzenia,
  • serwis na terenie całej Polski,
  • kompleksową ochronę (z uszkodzeniem mechanicznym, czy zalaniem włącznie).

Oferta kierowana jest do klientów Plus Abonament, którzy podpisują nową umowę lub przedłużają dotychczasową umowę kupując nowe urządzenie. Obecnie usługa jest dostępna w Salonach Firmowych Plusa i będzie sukcesywnie uruchamiana w całej sieci sprzedaży.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x