Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Usługi Hostingowe dla klientów Plusa

Usługi Hostingowe to nowa oferta dla użytkowników Plusa, umożliwiająca wykupienie i utrzymanie własnej domeny.pl oraz tworzenie stron internetowych i posiadanie własnego sklepu internetowego. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów sieci, w szczególności zaś do klientów rynku biznesowego SOHO (małe, domowe przedsiębiorstwa) oraz SME (małe i średnie przedsiębiorstwa). Usługa stworzona jest we współpracy z firmą home.pl.

W ramach oferty hostingowej klient będzie mógł skorzystać z usług „Twoja strona www” oraz „Twój sklep internetowy”.

„Twoja strona www” pozwoli użytkownikom, dzięki stronie we własnej domenie.pl, zaistnieć w Internecie oraz zapewni im nieograniczoną komunikację mailową w ramach zarejestrowanej domeny. Udostępniony w usłudze kreator www jest nowoczesnym narzędziem do samodzielnego projektowania i budowania serwisów internetowych, nawet bez znajomości języka HTML. Używanie kreatora jest wyjątkowo proste i przystępne, a co bardzo ważne posiada on szereg dodatkowych, bardzo użytecznych funkcji (blog, album zdjęć, księga gości). Dane techniczne usługi: pojemność konta 10 GB, roczny pakiet transferu 6000 GB, konto na serwerze FTP, obsługa PHP4/5, Perl, Python, nielimitowana poczta e-mail, kreator stron WWW. Opłata aktywacyjna za usługę „Twoja strona www” wynosi 10 zł netto, a abonament miesięczny za korzystanie z niej to 10 zł netto.

„Twój sklep internetowy” to rozwiązanie idealne dla osób startujących w e-commerce, dające możliwość samodzielnego tworzenia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego o wyjątkowo rozbudowanych funkcjach. Stworzenie sklepu jest możliwe dzięki kreatorowi z duża liczbą gotowych szablonów. Kreator jest niezwykle intuicyjny i pozwala nawet osobom bez doświadczenia i wiedzy informatycznej szybko założyć sklep w internecie. Funkcjonalność sklepu pozwala m.in. na fakturowanie, definiowanie własnych form dostawy, rozbudowany system promocji, obsługę wielu systemów płatności oraz portali aukcyjnych. W ramach usługi, klient dodatkowo otrzymuje możliwość rejestracji własnej domeny.pl oraz roczny certyfikat SSL. Opłata aktywacyjna za usługę „Twój sklep internetowy” wynosi 10 zł netto, natomiast abonament miesięczny za korzystanie z usługi to 49zł netto. Tylko teraz, wyłącznie w ofercie Plusa, pełna funkcjonalność sklepu internetowego dostępna jest w modelu Try&Buy, w którym przez pierwsze trzy miesiące klient zwolniony jest ze wszystkich opłat.

Opłaty za obie usługi pobierane będą w formie SMSa płatnego przy odbiorze, wysyłanego przez serwis cyklicznie, co 30 dni. Usługi nie wymagają podpisania kontraktu.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x