Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku!

Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku!

Na profilu Plusa na Facebooku http://facebook.com/Plus ruszył nowy konkurs, w którym zadaniem uczestników jest ustawianie nadajników LTE by objęły swym zasięgiem jak najwięcej osób. Zabawa trwa do 21 marca, a nagrodą dla najlepszego gracza jest smartfon Samsung Galaxy Ace 3 LTE.

Wykorzystanie mechanizmu gry ma w prosty sposób przybliżyć użytkownikom technologii mobilnych zasięg LTE sieci Plus, którym objętych jest już blisko 26 milionów Polaków. W nowej zabawie operatora na Facebooku (http://bit.ly/KonkursUstawNadajnikLTE) można samodzielnie ustawiać wirtualne nadajniki LTE. To zupełnie nowy, zawierający elementy strategii, rodzaj gry, których na Facebooku nie ma jeszcze zbyt wiele.

Gracz może zwiększyć promień swojego zasięgu, jeśli poprawnie odpowie na pytanie dotyczące internetu LTE i tym samym włączy tryb „turbozasięg”. Aby dotrzeć do końca gry, zawodnik musi ustawić nadajniki na czterech planszach, przy czym każda kolejna jest trudniejsza od poprzedniej. Zmienia się perpektywa, liczba nadajników, promień zasięgu, a także rozmieszczenie osób mających znaleźć się w zasięgu. Nagrodą dla najlepszego gracza jest supernowoczesny smartfon Samsung Galaxy Ace 3 LTE.

Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x