Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Vibe X2 – Lenovo szykuje się do debiutu na targach IFA 2014

Vibe X2 – Lenovo szykuje się do debiutu na targach IFA 2014

Lenovo chyba chciało nam zrobić niespodziankę podczas tegorocznych targów IFA prezentując smartfona Vibe X2. Model ujawinło chińskie TENAA odpowiadające za wydawanie certyfikatów dla urządzeń mobilnych na tamtejszym rynku. Chwilę po informacji, w sieci pojawiły się zdjęcia urządzenia, dzięki czemu wiemy już jak będzie wyglądał, oraz co smartfon nam zaoferuje. Zapraszam do czytania! ☺

Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze, widać solidne wykonanie oraz niezły dizajn. Możemy zauważyć, że telefon jest jednobryłowy, a cała jego obudowa jest metalowa. Lenovo wyposażył smartfona w 5-calowy ekran w rozdzielczości Full HD, producent mógł iść z duchem czasu i wstawić tu 5,5″ wyświetlacz z rodzielczością QHD, lecz dla przeciętnego użytkownika zastosowana rozdzielczość wystarczy.

                     vibe1  vibe2

Co znajdziemy pod „maską” urządzenia? Vibe X2 ma być wyposażony w ośmiordzeniowy procesor wspomagany 2gb pamięcią RAM, oprócz tego w urządzeniu znajdziemy 32gb pamięć wewnętrzną oraz 13MP aparat tylny z 5MP kamerką przednią do selfie ☺ Wszystko to jest zamknięte w obudowie o wymiarach 140,2 x 68,6 x 7,27 mm.

gsmarena_003

Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android KitKat, jego premiera jest przewidziana na 4 września podczas targów IFA w Berlinie. Do sprzedaży smartfon trafi pod koniec września. Na jaką premierę oczekujecie jeszcze podczas IFA 2014 ? Piszcie w komentarzach!

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x