Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Video Test LG Swift L9

Video Test LG Swift L9

LG Swift L9 to smartfon działający w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Posiada 1 GB pamięci RAM DDR2 oraz dwurdzeniowy procesor 1 GHz. Ekran IPS LCD ma przekątną 4,7 cala i rozdzielczość 540 x 960 pikseli. Wbudowaną pamięć 4 GB można rozszerzyć za pomocą karty microSD nawet o dodatkowe 32 GB. Bateria ma pojemność 2150 mAh. Aparat 5 Mpix posiada flesz LED, stabilizacje obrazu, touch focus, geotagging oraz funkcję wykrywania twarzy i uśmiechu. Jest tez przednia kamera umożliwiająca prowadzenie rozmów wideo w jakości VGA. Zapraszamy do obejrzenia testu: 

W smartfon preinstalowano nowe aplikacje LG, z których producent jest bardzo dumny: QTranslator, My Style Keypad i QMemo.

  • QTranslator pozwala na szybkie tłumaczenie zeskanowanego tekstu. Nie tylko pojedynczych wyrazów, lecz także całych zwrotów i zdań z 44 na 64 języki. Skanowanie odbywa się przy użyciu wbudowanego aparatu i technologii OCR. Aplikacja korzysta z wbudowanego słownika elektronicznego lub funkcji tłumaczenia online.
  • My Style Keypad to klawiatura ekranowa, która dzięki jednemu ruchowi może zostać dostosowana do sposobu wprowadzania tekstu przez użytkownika: jedną dłonią (prawą lub lewą) bądź dwiema dłońmi.
  • Z kolei funkcja QMemo umożliwia tworzenie notatek na różnego rodzaju materiałach (wpisywanych z klawiatury lub odręcznie), dołączanie do nich zdjęć i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x