Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Video Test Nokia Asha 205

Video Test Nokia Asha 205

Nokia Asha 205 to klasyczny telefon z klawiaturą QWERT. Nokie wyróżnia przycisk prowadzący bezpośrednio do serwisu Facebook, umożliwia śledzenie na bieżąco towarzyskich aktualności. Można zamieszczać aktualizacje, meldować się, korzystać z komunikatora, publikować zdjęcia oraz oglądać fotografie znajomych. W Nokii Asha 205 znajdują się również programy, takie jak Twitter, eBuddy Chat czy klienty poczty. Jako bonus można pobrać 40 darmowych gier firmy EA. Użytkownik ma też dostęp do Nokia Store z materiałami i programami na modele Asha. Nokia Asha 205 ma 2,4-calowy wyświetlacz 320 x 240 pikseli, 64 MB pamięci wewnętrznej, aparat VGA zdolny rejestrować filmy jakości QCIF, Bluetooth z funkcją Slam oraz slot na karty microSD o pojemności do 32 GB. Zapraszamy do obejrzenia testu przygotowanego przez PlusLab.

 

Online w mgnieniu oka

Chcesz szybciej przeglądać strony internetowe? Nokia Xpress Browser z aplikacjami internetowymi działa błyskawicznie, a w dodatku nieźle wygląda. Przeglądanie stron odbywa się w niej nawet 2x szybciej i 85% taniej niż w większości pozostałych przeglądarek mobilnych.

Nokia Asha 205 Dual SIM - Xpress Browser

Udostępnianie bez ograniczeń

Przy użyciu aplikacji Slam możesz zestawić ze sobą dwa telefony i błyskawicznie udostępnić zdjęcia, kontakty oraz inne pliki i dane. Można w ten sposób łatwo i szybko udostępnić dowolną zawartość znajomym.

Nokia Asha 205 Dual SIM - Slam

Co słychać w sieci

Komu komunikator? Dzięki prostej i szybkiej aplikacji eBuddy wszystkie wiadomości z komunikatorów masz teraz w jednym miejscu. Aplikacja ta łączy w jednym prostym interfejsie komunikatory Microsoft Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk oraz Facebook i wyświetla aktualizacje bezpośrednio na ekranie głównym.

Nokia Asha 205 Dual SIM - instant messaging

Rozejrzyj się

Szukasz uroczej artystycznej kafejki za rogiem? Znajdziesz ją dzięki aplikacji Nokia Nearby. Aplikacja ta wyszukuje restauracje, bary, hotele, bankomaty oraz inne potrzebne miejsca i wskazuje je dokładnie na mapie. Za jej pomocą możesz też udostępniać miejsca w serwisie Facebook i polecać znajomym oraz rodzinie najlepsze lokale w mieście.

Nokia Asha 205 Dual SIM - Nokia Nearby

Chcesz zagrać?

Chcesz poszaleć w Need for Speed? A może zaryzykujesz w Risk? Do wyboru masz 40 bezpłatnych gier EA, w tym Medal of Honor 2010, Bejeweled i inne, warte ponad 75 EUR. Właściciele telefonu Nokia Asha 205 Dual SIM mogą je pobrać za darmo.

Nokia Asha 205 Dual SIM - game apps

Test przygotował: PlusLab
Informacje o telefonie: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x