Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Video Test Sony Xperia Tipo

Video Test Sony Xperia Tipo

Smartfon Xperia tipo zaprojektowany jest tak, aby był bardzo prosty w obsłudze i umożliwiał odbiorcom korzystanie z pełni jego możliwości – czy to do surfowania po Internecie, dzielenia się zdjęciami, czy do pobierania aplikacji. Smartfon Xperia tipo będzie dostępny również w wersji obsługującej dwie karty SIM. Użytkownicy za pomocą jednego przycisku będą mogli przełączać się pomiędzy kartami aby korzystać z najbardziej ekonomicznego planu. Polecany jest zwłaszcza osobom, które kupują smartfon po raz pierwszy. Zawiera specjalnie opracowany przewodnik konfiguracji, wbudowaną aplikację umożliwiającą użytkownikom monitorowanie zużycia danych, wydajną baterię oraz najnowszą platformę Android (Ice Cream Sandwich). Dzięki tym zaletom można w pełni cieszyć się korzystaniem ze smartfona. Kluczowe funkcje smartfona Xperia tipo:

Odporny na zarysowania wyświetlacz ze szkła mineralnego o przekątnej 3,2 cala.
Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapikseli.
Specjalny przewodnik ułatwiający konfigurację.
Rozwiązanie do zarządzania danymi, aby monitorować ich zużycie.
Technologie Bluetooth i Wi-Fi do łatwiejszego dzielenia się treściami multimedialnymi i prostszego dostępu do Internetu.

Zapraszamy do obejrzenia testu:

Stworzony, aby móc dobrze zacząć

Kup telefon. Otwórz pudełko. Włącz go. Nie denerwuj się. Postępuj zgodnie z instrukcją, by skonfigurować swoje konta, takie jak Google czy Facebook oraz by przenieść kontakty ze swojego telefonu.

Xperia tipo posiada instrukcję, która pozwoli Ci w łatwy sposób rozpocząć zabawę z telefonem.

Stworzony, aby życie było prostsze

Korzystaj z rozrywki. Telefon Xperia tipo jest bardzo prosty w obsłudze. Najnowsze aplikacje i muzyka są o kilka kliknięć od ekranu głównego. Działający na najnowszym systemie Android smartfon Xperia tipo z ekranem dotykowym sprawia, że przeglądanie Internetu jest szybsze i łatwiejsze.

Telefon Xperia tipo zapewnia Ci łatwy dostęp do tysięcy aplikacji i gier.

Stworzony, aby kontrolować Twoje wydatki.

Martwią Cię koszty? Spokojnie.

Smartfon Xperia tipo z systemem Android sprawi, że zaskoczy Cię najnowszy film, nie rachunek. Aplikacja kontroli użycia danych pozwoli Ci ustawić ich limit do wykorzystania na surfowanie w Internecie, czatowanie lub sieciowe gry. Pozwala Ci zarządzać wydatkami, dzięki czemu nie wydasz już więcej niż chcesz.

Aplikacja kontroli użycia danych w telefonie Xperia tipo pozwala Ci kontrolować wydatki.

Stworzony, aby być w kontakcie z innymi – dłużej

Rozmawiaj przez telefon. Albo plotkuj całą noc dzięki aplikacji Xperia with Facebook. Dłużej. Dzięki potężnej baterii możesz naładować swój telefon i korzystać z niego przez 24 godziny bez konieczności ponownego ładowania. Większa żywotność baterii sprawi, że nigdy nie ominie Cię ważny telefon albo aktualizacja opisu znajomych.

Z telefonem Xperia tipo będziesz dłużej w kontakcie z innymi.

Stworzony, aby odpowiadać na Twoje zachcianki

Xperia tipo od Sony to smartfon. Zapewni Ci natychmiastowy dostęp do Internetu i zawartości online oraz mnóstwa aplikacji, takich jak e-mail, Google Maps™ czy Google Search™. Spersonalizuj swój telefon z systemem Android i ekranem dotykowym dzięki tysiącom aplikacji do wyboru. Wszystkie aplikacje znajdują się w menu głównym, co zapewnia łatwy dostęp.

Spersonalizuj swój smartfon Xperia tipo dual dzięki tysiącom aplikacji do wyboru.

Cokolwiek chcesz usłyszeć, znajdziesz to u nas

Miliony piosenek w dowolnym miejscu i o każdej porze dzięki usłudze Music Unlimited. Do słuchania w trybie offline. Bez irytujących reklam. Korzystaj z kilkudziesięciu wstępnie zdefiniowanych kanałów. Synchronizuj własne kolekcje utworów. Poczuj radość słuchania ulubionej muzyki. Wykorzystaj możliwości serwisu Music Unlimited.

Music Unlimited to usługa oparta na zasadzie subskrypcji. Należy zapoznać się z Warunkami korzystania z usługi dla poznania szczegółowych informacji dotyczących opłat. Usługa Music Unlimited nie jest dostępna we wszystkich krajach.

Music Unlimited

Pozwól, aby smartfon Xperia tipo stał się Twoją maszynką do muzyki.

Twoja maszynka do muzyki

Impreza w salonie? Wybierz piosenki ze swojej biblioteki i pozwól wzmacniaczowi Xloud przywołać je do życia. Albo podepnij słuchawki i daj się ponieść swojej ścieżce dźwiękowej.

informacje o smartfonie: www.sonymobile.com

test przygotował: Plus Lab

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x