Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Video Test telefonu Samsung Galaxy Ace 2

Video Test telefonu Samsung Galaxy Ace 2

Następca popularnego Galaxy Ace.  W jego wnętrzu znajduje się dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 800 MHz, 4 GB wbudowanej pamięci i 768 MB pamięci RAM. Aparat wyposażony w dwie kamery – przednią i tylną – oraz 3,8-calowy wyświetlacz WVGA o rozdzielczości 480×800 punktów. Działa będą w oparciu o system Android 2.3.

Funkcje produktu

Mocny dwurdzeniowy procesor 800 MHz

Użytkownicy GALAXY Ace 2 korzystają z niezrównanej mocy i doskonałej wydajności dzięki mocnemu procesorowi dwurdzeniowemu 800 MHz, radzącemu sobie z intensywnym użytkowaniem i wymagającymi aplikacjami. Inteligentny procesor zarządza zużyciem energii przez aplikacje, dzięki czemu telefon działa wydajnie i energooszczędnie, maksymalnie wykorzystując dostępne funkcje.

Nowoczesny i stylowy

GALAXY Ace 2 kontynuuje tradycję eleganckiej stylistyki Ace, prostej i zwięzłej, a jednocześnie funkcjonalnej. Uderzająco nowoczesna i równocześnie prosta estetyka Ace przekonuje do siebie użytkowników, doskonale wpasowując się w ich indywidualny styl.

Duży i wyraźny wyświetlacz WVGA 3,8”

Użytkownicy mają większą przyjemność korzystania z aplikacji, gier, portali społecznościowych i niezliczonych funkcji dostępnych w telefonie dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 3,8 cala. Na przestronnym ekranie można pracować wielozadaniowo, bez uszczerbku dla wydajności.

 

informacje o telefonie: samsung.com

test przygotował: PlusLab

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x