Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Viva Polska i Muzodajnia.pl rozpoczynają współpracę przy projekcie VIP, promując wschodzących polskich artystów

Stacja muzyczna Viva Polska oraz internetowy sklep z muzyką Muzodajnia.pl rozpoczynają współpracę przy projekcie VIP. W rezultacie obie marki połączą siły w celu promocji najbardziej obiecujących talentów muzycznych w Polsce.

W ramach projektu VIP kilku polskich wykonawców otrzyma w tym roku silne wsparcie promocyjne ze strony Viva Polska i Muzodajnia.pl. Pierwszym artystą, który uzyskał status VIP, jest wykonawca i producent muzyczny Robert M.
Najnowszy utwór Roberta M – zatytułowany „Super Bomb” – otrzyma silną rotację na Vivie. Z kolei Muzodajnia.pl nadała Robertowi M status „artysty miesiąca”, jego singiel zaś będzie oferowany w newsletterze MMS i wspierany poprzez inne formy promocji ze strony największej polskiej sieci Plus. Dodatkowo na antenie Vivy pojawi się krótki program poświęcony artyście. Viva Polska i Muzodajnia.pl obejmą również patronat nad albumem Roberta M i nad jego koncertami. Więcej informacji o VIP-ie będzie można znaleźć na specjalnej podstronie www.viva-tv.pl/vip oraz na www.muzodajnia.pl.
„Jestem bardzo szczęśliwy, że media doceniają w coraz większym stopniu muzykę klubową. Dziękuję Vivie jak i Muzodajni za tytuł VIP. Pokój i miłość” – komentuje Robert M.
Decyzję o tym, którzy z artystów zostaną objęci programem VIP, podejmują wspólnie Viva Polska oraz Muzodajnia.pl, dokonując wyboru spośród zgłoszeń nadesłanych przez wytwórnie fonograficzne, managerów i ambasadorów Muzodajnia.pl. Kolejnego artystę VIP poznamy wkrótce.
„Akcja VIP jest odpowiedzią na liczne prośby o promocję i wsparcie, napływające do nas ze strony młodych twórców, którzy pragną promować swoją muzykę na największym w Polsce portalu z muzyką na telefon i komputer. Obecnie mamy ponad 100000 użytkowników, tak więc posiadanie muzyki w ofercie Muzodajnia.pl staje się dla twórców ważną formą promocji i sprzedaży” – podsumował Piotr Turek, Kierownik Projektu Muzodajnia.pl, Polkomtel S.A.
„Viva Polska od prawie 10 lat dokłada starań, aby skutecznie promować polskich artystów. Dzięki nam wielu mało znanych wykonawców, reprezentujących różne gatunki muzyczne – od hip hopu po rock – zaistniało zarówno na antenie Vivy, jak również w polskim show biznesie. Cieszymy się, że razem z serwisem Muzodajnia.pl będziemy w stanie zaoferować najbardziej obiecującym talentom muzycznym w Polsce jeszcze większą promocję, a widzom i fanom muzyki – więcej muzycznych emocji” – komentuje Philipp Eichholzer, Senior Music Manager, MTV Networks Polska.
www.viva-tv.pl/vip
www.muzodajnia.pl

O Robercie M
Robert M to polski wykonawca i producent muzyczny, który współpracował z wieloma znanymi zagranicznymi wytwórniami, m.in. Sony Music, Joia Records, Datapunk, King Kong Records czy Pacha Recordings. Jego kompozycje znane są już szerokiej publiczności, a swoje umiejętności DJ prezentował w wielu krajach w Europie i Ameryce. Robert M jest autorem wielu popularnych kompozycji, m.in. remiksów przebojów Shakiry i Michaela Jacksona oraz podkładu do utworu Sokoła i Pono „W aucie”. Jego kompozycje zainspirowały także innych twórców, jak np. DJ’a Tiesto.
O Viva Polska
Viva Polska to najpopularniejsza stacja muzyczna w Polsce, skierowana do widzów w wieku 13-29 cab/sat. Kanał wchodzi w skład grupy MTV Networks Polska i dociera do 8 mln gospodarstw domowych w kraju. Jest dostępny w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych. Sygnał Viva Polska jest niekodowany.
O Muzodajnia.pl
Muzodajnia to największy w Polsce portal internetowy, oferujący setki tysięcy legalnych utworów. Serwis oferuje szeroki wybór gatunków muzycznych, premierowe utwory polskich wykonawców, a także najświeższe informacje z rynku muzycznego. Z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komórkę, komputer i dowolne muzyczne urządzenie przenośne.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x