Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

W 2011 tańsze audiobooki dla użytkowników telefonów Nokia

Po realizacji szeregu wspólnych projektów Nokia Poland i audioteka.pl – internetowy serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków w formacie .mp3 – rozszerzają współpracę. Dzięki kooperacji obu firm użytkownicy telefonów Nokia na których zainstalowana zostanie bezpłatna aplikacja audioteka.pl, będą mieli dostęp do specjalnego, promocyjnego katalogu audiobooków z witryny http://audioteka.pl.

Jak kupować taniej?

Aby kupować audiobooki w niższych cenach wystarczy zarejestrować się za pomocą mobilnej aplikacji w systemie audioteka.pl. Dzięki temu podczas każdorazowego logowania do serwisu przez telefon, widoczny będzie katalog „Oferta dla Ciebie”, w którym audioteka.pl zamieszczać będzie specjalne oferty promocyjne na produkty i usługi. Będą one dostępne wyłącznie dla użytkowników telefonów Nokia.

Biblioteka w Twoim telefonie

Oferta będzie zmieniana co kilka tygodni, dlatego warto śledzić co nowego proponują eksperci z audioteka.pl i polować na swoje ulubione lektury. Na początek 2011 użytkownicy aplikacji mogą promocyjnie ze zniżką 50% pobrać m.in wybrane bestsellery minionego roku, np.: „Millennium Tom 1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” Stiega Larssona, „Jedz, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert czy „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery. W ramach oferty specjalnej jest też dostępny ostatni numer najnowszego produktu audioteka.pl, czyli ‘Newsweek do słuchania’ pod tytułem „Przepowiednie na 2011 rok – dla świata, dla Polski, dla Ciebie”.

Osoby, które już teraz posiadają starszą wersję aplikacji, a chcą korzystać z promocyjnego katalogu, mogą pobrać jej aktualizację lub ściągnąć nową aplikację z Ovi Sklepu.

Aplikańcja to nie tylko tańsze audiobooki…

Aplikacja audioteka.pl to nie tylko dostęp do katalogu promocyjnego, ale także szereg przydatnych funkcji, takich jak np. automatyczna zakładka, która zapamiętuje, gdzie skończyliśmy słuchanie audiodbooka niezależnie od tego, czy  sami zrobiliśmy sobie przerwę, czy też słuchanie przerwała nam przychodząca rozmowa.  Audiobooki, które nas zainteresują możemy pobierać bezpośrednio na telefon Nokia zarówno poprzez sieć GSM, jak i WiFi.

Wśród kompatybilnych modeli znajdują się najnowsze Nokia N8, C6-00, C7, większość telefonów z Eseries, NSeries, XpressMusic, ponadto Nokia 5200, 5530,  X6 i inne.

Więcej informacji o aplikacji: http://audioteka.pl/aplikacjamobilna-nokia

Źródło: Nokia


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x