Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

W Łodzi ruszyło nowe Centrum Telefoniczne obsługi klienta sieci Plus

W poniedziałek 3 września Plus uruchomił w Łodzi nowe Centrum Telefoniczne Departamentu Kompleksowej Obsługi Klienta. Mieści się ono w Parku Biznesu Teofilów przy ul. Traktorowej 141/143. W nowym call center zatrudnienie w 24-godzinnym trybie pracy zmianowej znajdzie ponad 300 osób. Połowa z nich już od dziś odbiera połączenia od klientów.
Polkomtel Sp. z o.o. wynajął ponad 2700 m2 powierzchni w Parku Biznesu Teofilów i zajmie trzy kondygnacje nowczesnego biurowca. Wynajęta powierzchnia została przygotowana według szczegółowych wytycznych Spółki z zapewnieniem najwyższych standardów i uwzględnieniem wymagań technicznych niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy. Wszystkie stanowiska pracy zostały wyposażone w niezbędne systemy operacyjne i licencje oraz odpowiednią liczbę słuchawek nagłownych dostosowanych do aparatów telefonicznych stanowiących wyposażenie stanowisk pracy. Znajdują się tu również sale szkoleniowe pozwalające na organizację zajęć podnoszących kwalifikacje pracowników.

To ważny moment zarówno dla Łodzi, jak i dla Plusa. Łodzianom zaoferowaliśmy nowe miejsca w firmie o wysokiej kulturze pracy. Warto tu dodać, że przy realizacji całego projektu bardzo pomocna była współpraca i wsparcie oferowane Polkomtelowi zarówno przez Urząd Miasta Łodzi, jak i tamtejszy Powiatowy Urząd Pracy – powiedział Artur Waśk, Dyrektor Zarządzający w Pionie Operacyjnym Polkomtel Sp. z o.o. I dodaje – „Plus jest pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który uzyskał certyfikat zgodności zasad funkcjonowania struktur call center w oparciu o europejską normę EN15838. Certyfikat ten potwierdza, że pracownicy infolinii sieci Plus obsługują klientów na poziomie najwyższych standardów europejskich. W przypadku Plusa to przede wszystkim większy komfort przyjmowania i rozwiązywania spraw, z którymi zgłaszają się klienci. Jestem przekonany, że nowo otwarte call center podniesie jeszcze jakość naszych usług w tym zakresie i skróci czas odbioru zgłoszenia.”
To już drugie Centrum Telefonicznej Obsługi Klientów Plusa w Łodzi. Łącznie w obu centrach telefonicznych zatrudnienie znajdzie około 550 osób.

Informacja Prasowa Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x