Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

W Plusie rusza internetowa przedsprzedaż biletów na mecze siatkarskie w Gdyni

Już 27 lipca br. największa sieć komórkowa w Polsce uruchamia pionierskie rozwiązanie w zakresie internetowej dystrybucji biletów na wydarzenia siatkarskie. W 26 Salonach Firmowych Plus w całej Polsce będzie można zamówić w przedsprzedaży bilety na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbędą się w dniach 14-16 sierpnia br. w Gdyni.


Operator sieci Plus, generalny partner Polskiej Siatkówki, wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Spółką Ticketpro uruchomi specjalną stronę internetową – www.plus.ticketpro.pl za pomocą której, wyłącznie w Salonach Firmowych operatora, na stanowiskach iPlus będzie można dokonać zakupu biletów na turniej kwalifikacyjny w Gdyni.

Uruchomienie systemu internetowej przedsprzedaży biletów rozpocznie się 27 lipca br. i potrwa do 31 lipca lub do wyczerpania puli biletów przeznaczonych do przedsprzedaży. Bilety będzie można kupić wyłącznie w Salonach Firmowych Plus. Od 1 sierpnia br. będą one dostępne w całej sieci sprzedaży spółki Ticketpro.

Szczegóły funkcjonowania systemu internetowej przedsprzedaży dostępne są na stronie http://www.plus.pl/plus_sponsorem/sport/przedsprzedaz. Salony Firmowe Plus, w których będzie możliwe zamówienie biletów, znajdują się w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Jeleniej Górze, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Autor:

Elżbieta Sadowska

rzecznik prasowy sieci Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x