Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Weź udział w bitwie o tytuł najlepszego „tancerza palców” na świecie

Ericsson ogłosił światowy konkurs pod hasłem Battle Fingers, w wyniku którego zostaną wyłonione najlepsze filmy przedstawiające taniec palców. Tancerze palców z całego świata wezmą udział w internetowej bitwie, w której okaże się kto czuje rytm, a kto nie ma do tego najmniejszego powołania. Zwycięzca zagra w nowym teledysku muzycznym grupy Tha Breakadelics i pojedzie do Londynu na finały mistrzostw B-Boy Championships, jako VIP.

Można spodziewać się, że konkurs na najlepszego tancerza palców będzie zaciętą walką, gdyż chętnych z całego świata nie brakuje, a dodatkowo inspiracją jest reklama telewizyjna przedstawiająca nowe modele telefonów Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro (kompaktowe, ale o potężnych możliwościach wersje modelu Xperia™ X10). Reklamy przedstawiają taniec palców w najlepszym wykonaniu. Można zobaczyć gwiazdę tańca palców stepującą, robiącą piruety i sunącą z gracją po dotykowym ekranie, który jest bardzo łatwy w użyciu i posiada interfejs użytkownika tak zoptymalizowany, że łatwo jest obsługiwać telefon jedną ręką. Bezpośredni dostęp do rozrywkowych aplikacji multimedialnych z każdego z czterech rogów ekranu, dostosowywanych do potrzeb użytkownika, sprawia, że telefony te stają się doskonałym parkietem tanecznym dla zwinnych palców.

Chcąc podkreślić radość z używania tych nowych modeli telefonów, firma Sony Ericsson ogłosiła konkurs na najlepszego na świecie tancerza palców i pragnie nagrodzić jego wyczyny.

Przez trzy tygodnie, tancerze palców aspirujący do mistrzowskiego tytułu będą mogli odwiedzić stronę www.sonyericsson.com/battlefingers i łatwo przesłać na nią jednominutowy materiał wideo z ich najlepszymi figurami tanecznymi, a tym samym otrzymać szansę zdobycia upragnionej nagrody. Nawet niewyćwiczone palce mogą wziąć udział w konkursie, ponieważ w Internecie dostępne są szkoleniowe filmy wideo na temat tańca palców, dzięki którym ręce chętne do wzięcia udziału w konkursie mogą nauczyć się zgrabnych ruchów i utorować sobie drogę do zwycięstwa w rytmie breakdance’a.

“Konkurs Battle Fingers to fantastyczny turniej, bo dzięki niemu ludzie zaktywizowali się, tańczą i dobrze się bawią!”, powiedział Lennard Hoornik, Corporate Vice President, Head of Marketing w Sony Ericsson. „Modele XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro zostały zaprojektowane tak, aby pod względem interfejsu oraz innych walorów były jak najbliższe człowiekowi – począwszy od intuicyjnego ekranu dotykowego umożliwiającego obsługiwanie telefonu jedną ręką, a skończywszy na ergonomicznym kształcie, nawiązującym do linii ludzkiego ciała. Palce same chcą tańczyć na telefonie – a my pragniemy rozpowszechnić to doznanie na całym świecie”.

Tancerze mogą wyginać śmiało ciało do własnych utworów lub pobrać unikalną ścieżkę “Da Phunk” grupy Tha Breakadelics, która została zaprezentowana w reklamach telewizyjnych telefonów XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro. Grupa Tha Breakadelics to uznany na całym świecie zespół artystów i producentów (wśród nich Krisz Kreuzer) ze studia BASS w Hamburgu. To oni stworzyli produkcje takie jak: Brixtonboogie, Pryde, De Phazz, True North oraz Earl 16.

Po wgraniu swojego teledysku na stronę konkursu Battle Fingers, uczestnicy będą mogli podzielić się nim z przyjaciółmi i powiększyć grono swoich fanów – będą ich potrzebowali, ponieważ konkurs zostanie rozstrzygnięty przez widzów na szalonej potańcówce!

Palce z całego świata tańczące breakedance’a, jive’a, salsę i boogie powinny już zacząć rozgrzewkę i przesyłać swoje zgłoszenia na adres: www.sonyericsson.com/battlefingers, aby zyskać szansę na zdobycie tytułu mistrza palcowej bitwy, czyli konkursu Battle Fingers!

2 sierpnia 2010 r., drogą publicznego głosowania, zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu Battle Fingers. Osoby głosujące po prostu wybiorą dwa materiały wideo, obejrzą je jeden obok drugiego i wytypują swojego ulubionego tancerza. Twórcy trzech materiałów wideo, które otrzymają najwięcej głosów od oglądających wygrają podróż do Londynu jako VIP, aby obejrzeć mistrzostwa Sony Ericsson UK BBoy Championships. Zwycięski film wideo zostanie wybrany przez jury Sony Ericsson, a jego twórca otrzyma niepowtarzalną szansę wystąpienia w muzycznym teledysku do fantastycznego utworu „Da Phunk” grupy Tha Breakadelics.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x