Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wideotest: Sony Ericsson Xperia Arc S

Choć zmiany w stosunku do pierwszego modelu Arc nie są ogromne, poprawa prędkości jest wyczuwalna i korzystnie wpłynęła na odbiór Xperii Arc S. Do jej zakupu mogą przekonać także cechy obecne już u poprzednika, czyli świetny ekran, dobry aparat fotograficzny i miły dla ucha player audio. Nie zapomnijmy też o przykuwającej uwagę stylistyce urządzenia, szczególnie atrakcyjnej w wersji białej. Ten model dostępny jest w ofercie Plusa. W abonamencie za 119,90 zł można mieć ten telefon za jedyne 99 zł. Zapraszamy do oglądania…

Model Xperia arc S ma o 25% szybszą konwersję mediów oraz o 20% szybsze wyświetlanie stron internetowych w porównaniu z modelem Xperia arc.

Klienci posiadający smartfony Xperia™z 2011 roku, będą mogli dodatkowo korzystać z usług “Music Unlimited” oraz “Video Unlimited”, w zależności od ich dostępności na rynku.

Oprócz ciekawych usług rozrywkowych, nowy Sony Ericsson Xperia™ arc S posiada najlepszą w swojej klasie technologię opracowaną przez Sony, a mianowicie panoramiczny widok kamery 3D. Ujęcia w panoramicznym widoku 3D można zapisać, a następnie oglądać na dużym ekranie podłączając telefon do telewizora 3D za pośrednictwem złącza HDMI. Smartfon dotykowy Xperia™ arc S posiada także jasny ekran Reality Display z Mobile BRAVIA® Engine, zapewniający niezrównane walory wizualne, a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli z funkcją video HD. Dodatkowo, posiada on nagrodzony przetwornik “Exmor R™ for mobile” opracowany przez Sony, który wzmacnia jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu.

Odbiorcy mają także dostęp do aplikacji “Facebook inside Xperia™”, która zapewnia nowe, ekscytujące wrażenia podczas korzystania z serwisów społecznościowych, jak również do bogatego świata systemu Android, z ponad 250 tysiącami aplikacji.

  • Xperia™ arc S – smartfon z Androidem – najważniejsze informacje:
  • Superszybki procesor 1,4 GHz
  • Fotografia z widokiem panoramicznym 3D i 2D
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli z przetwornikiem obrazu “Exmor R™ for mobile”
  • Ekran “Reality display” o przekątnej 4,2 cala, z silnikiem Mobile BRAVIA® Engine
  • Najnowsza platforma Android™ Gingerbread 2.3

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x