Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Więcej w Plus na Kartę

Więcej w Plus na Kartę

Nowe, sprofilowane taryfy z dedykowanymi starterami i atrakcyjnymi usługami dodatkowymi pozwalającymi jeszcze bardziej obniżyć koszty to najnowsza, dostępna od 4 kwietnia, oferta Plus na Kartę, w której za darmo dostępna jest technologia LTE. Nowe taryfy zostały stworzone w oparciu o potrzeby klientów i mają im zapewnić najlepsze warunki ofertowe na rynku. Nowy Plus na Kartę, to po doładowaniu odpowiednią kwotą, w zależności od wyboru taryfy, na przykład takie korzyści:

  • tylko 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci oraz 1 gr za SMS-y do wszystkich sieci,
  • darmowy pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci,
  • pakiet internetowy 200 MB za 1 zł,
  • nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie,
  • a wkrótce także rok ważności konta po każdym doładowaniu.
  • We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE! By korzystać z LTE w Plusie na Kartę wystarczy jeszcze tylko przebywać w zasięgu LTE, korzystać z urządzenia obsługującego tę technologię, np. ze smartfona LTE oraz posiadać kartę USIM LTE.

plus na karte

Nowe taryfy:
– Plus na Kartę więcej do wszystkich,
– Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów,
– Plus na Kartę więcej w Plusie,
– Plus na Kartę więcej przez rok,
to odpowiedź na oczekiwania klientów i każdy znajdzie w nich to, czego potrzebuje!

Dla aktywnych, szukających oszczędności, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci przygotowano taryfę „Plus na Kartę więcej do wszystkich”:

 plus_na_karte-1


Dla młodych użytkowników smartfonów, których główne potrzeby to internet i SMS-y do wszystkich sieci dedykowana jest taryfa
„Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów”:

plus_na_karte-5

Osoby mające bliskich w tej samej sieci, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y w sieci oraz połączenia na wybrane numery mogą skorzystać z taryfy Plus na Kartę więcej w Plusie”:

 plus_na_karte-3

Dla mało aktywnych użytkowników, których główne potrzeby to długo aktywne konto i połączenia głosowe na wybrane numery Plus zapowiada wprowadzenie wkrótce taryfy Plus na Kartę więcej przez rok”:

 plus_na_karte-4

Użytkownicy nowych taryfach Plus na Kartę mogą też korzystać z unikalnych i atrakcyjnych cenowo cyklicznych usług dodatkowych, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszty. Dzięki „Wybranym numerom” można rozmawiać za darmo z pięcioma wybranymi osobami w sieci Plus (koszt usługi „Wybrany numer w Plusie” to 10 zł za 30 dni) lub rozmawiać za 10 gr za minutę z bliską osobą z dowolnej sieci komórkowej (koszt usługi „Wybrany numer z dowolnej sieci”: 3 zł za 30 dni). Można też dokupić trzydziestodniowe „Pakiety internetowe” 300 MB lub 1 GB za odpowiednio 7 lub 13 zł.

Podstawowe stawki w taryfach „Plus na Kartę więcej…”, to:

  • 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci

  • 19 gr za SMS do wszystkich sieci komórkowych (w taryfie „Więcej internetu i SMS-ów” – 9 gr za SMSa)

  • 29 gr za MMS do wszystkich sieci

  • 29 gr za 100 kB transferu danych (w taryfie „Więcej internetu i SMS-ów” 5 gr za 100 kB).

Wszystkie wymienione taryfy, prócz „Plus na Kartę więcej przez rok”, są dostępne od 4 kwietnia br. Więcej informacji na www.plus.pl.

Reklama oferty:

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x