Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wielka Księga Kibica – 3 najwierniejsze fanki dziękują siatkarskiej reprezentacji

Wielka Księga Kibica to społecznościowy projekt operatora sieci Plus, dzięki któremu każdy kibic polskiej reprezentacji mógł przekazać swoje życzenia siatkarskiej kadrze i działaczom. W ramach projektu prowadzonego na platformie Facebook, została stworzona aplikacja, w której Fani Plusa mogli wpisać słowa zachęty, dopingu czy uznania dla polskich siatkarzy. Ideą akcji i jednocześnie obietnicą, którą Plus złożył swoim Fanom było to, że wszystkie wpisy zostaną zebrane w postaci wydrukowanej na papierze księgi i wręczone Polskim Siatkarzom wyjeżdżającym na Igrzyska Olimpijskie. Najzagorzalsze siatkarskie fanki (Marta, Anastazja i Ania) przekazały kadrze 15 012 słów wsparcia. Obejrzyjcie o tym film. Zobaczcie, najwspanialsi kibice są tutaj, w Polsce, na profilu Plusa. WIELKIE BRAWA DLA  FANÓW!!!

Plus wspiera siatkówkę od 1998 roku, będąc w tym czasie między innymi wyłącznym sponsorem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn oraz tytularnym sponsorem obu siatkarskich lig. Dzięki stabilności finansowej i wspólnej pracy polskie siatkarki i siatkarze zanotowali wiele spektakularnych sukcesów. Polskie drużyny narodowe zdobywały w tym okresie osiem razy medale na najważniejszych imprezach siatkarskich na świecie:

  • srebrny medal mistrzostw świata reprezentacji mężczyzn,
  • 3 złote medale mistrzostw Europy (dwa razy kobiety i raz mężczyźni),
  • brązowy medal Ligi Światowej,
  • 2 brązowe medale Mistrzostw Europy (mężczyźni i kobiety),
  • srebrny medal Pucharu Świata Mężczyzn.

Bardzo ważne, nie tylko w wymiarze sportowym, ale i społecznym, było również zaangażowanie Plusa w organizację siatkarskich turniejów dla dzieci i młodzieży, w program budowy młodzieżowych boisk oraz program wyposażenia boisk do siatkówki w sprzęt.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x