Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wielka Księga Kibica – pokaż wsparcie dla naszych siatkarzy!

Wszystkich kibicujących polskim siatkarzom Plus zaprasza do wspierania naszej drużyny przed wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie w Londynie! Słowa wsparcia można od dziś wpisywać do „Wielkiej Księgi Kibica” na stronie facebook.com/plus. Zgłoszone życzenia zostaną wydrukowane i wręczone siatkarzom w postaci pamiątkowej Księgi.

Niebawem przed nami wielkie sportowe wydarzenie – Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Nasi siatkarze mają szansę na sukces i miejsce na podium. Nic tak nie mobilizuje sportowców do walki, jak wsparcie kibiców! Dlatego na stronie facebook.com/plus została udostępniona „Wielka Księga Kibica”, do której każda osoba wspierająca naszych siatkarzy może dodać swój wpis. Ten wirtualny doping przybierze następnie formę wydrukowanej Księgi, którą otrzyma każdy reprezentant polskiej drużyny siatkówki przed wyjazdem na Igrzyska.

Życzenia, które będą wręczane siatkarzom w postaci „Księgi”, można będzie wpisywać do 24 czerwca, jednak sama aplikacja dostępna będzie na Facebooku aż do końca rozgrywek w Londynie, by każdy kibicujący polskim zawodnikom mógł przekazać swoje słowa wsparcia w trakcie meczów, dopingować do dalszej walki i jak najlepszej gry, a po zakończonych Igrzyskach – podziękować siatkarzom za włożony trud i pracę oraz osiągnięte wyniki.

Facebookowa strona Plusa, który już od 14 lat sponsoruje polską siatkówkę, gości ogromną rzeszę fanów polskiej siatkówki – dopingujących naszych siatkarzy podczas meczów, biorących udział w konkursach i zabawach siatkarskich oraz dzielących się emocjami sportowymi z innymi użytkownikami strony. Teraz nadszedł czas na okazanie wsparcia także poprzez wpis do „Wielkiej Księgi Kibica”! Siatkarze czekają na nasz doping!

Więcej informacji na: facebook.com/plus w zakładce „Wielka Księga Kibica”.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x