Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wygraj zaproszenie na Toy Story 3 i filmowe nagrody!

Wspólnie z Plusem i Disneyem z okazji Dnia Dziecka rozdajemy zaproszenia na pokazy Toy Story 3 oraz setki filmowych upominków (między innymi filmy dvd, płyty cd). Sprawdź szczegóły !!!

Szansę na nagrodę ma każdy kto pomiędzy 31 maja a 10 czerwca pobierze ze strony WAP’owej w telefonie wap.plus.pl/dzieci grę Disneya na swoją komórkę. Do wyboru macie jeden z 23 tytułów! Między innymi Hannah Montana in Action, High School Musical 3, Piorun (Bolt), Toy Story Mania czy Piraci z Karaibów:na końcu świata (pełna lista w regulaminie).

Po pobraniu gry wystarczy potwierdzić nam chęć swojego udziału w konkursie i wskazać swojego ulubionego bohatera filmów Disneya. SMS o treści k.(twoja odpowiedź) należy wysłać pod numer 6369 (opłata jak za zwykły sms, zgodnie z taryfą operatora). Na przykład k.Kaczor Donald rulezz . W każdym etapie nagradzanych będzie 18 osób.

Czeka na Was 50 podwójnych biletów do Cinema City na premierę filmu Toy Story 3, 50 zestawów DVD, 50 książek z serii High School Musical oraz Hannah Montana,20 piórników z wyposażeniem z serii Camp Rock oraz High School Musical 3 oraz 10 płyt CD z hitami, których patronem jest serwis Muzodajnia.pl! Bawcie się z nami! Pełen regulamin konkursu znajduje się tutaj.
Konkurs przeznaczony dla klientów Plusa (Plus, 36i6, Simplus, MixPlus).

żródło: lookr.tv

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x