Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wylicytuj numer GG: 19 i pomóż dzieciom

Specjalny, symboliczny numer GG:19 można licytować na Aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=390772


W tym roku na aukcję wystawiony został także złoty numer GaduAIR. Aukcje Gadu-Gadu można odwiedzać pod wspólnym adresem: http://aukcje.gadu-gadu.pl


Aukcja specjalnego numeru GG to już kilkuletnia tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Potrwa ona do dnia XIX Finału. Dochód z aukcji numeru GG zostanie przeznaczony w tym roku NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.

Co roku krótki numer specjalny GG jest licytowany za coraz większe kwoty. W ubiegłym roku za nr GG:18 zaoferowano – 21 600 zł. Dwa lata temu numer GG:17 wylicytowany został za 20 100 zł. Numer GG:19 czeka na swojego nowego właściciela.

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia – 9.01.2011.

Tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. W 2011 r. zagramy dla urologii i nefrologii dziecięcej – czytamy na oficjalnej stronie WOŚP.

Gadu-Gadu gra dla dzieciaków już po raz piąty, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych Finałów: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17, GG:18 i teraz GG:19. Tylko raz w roku – właśnie w czasie finałów WOŚP jest szansa, aby zdobyć tak krótki numer Gadu-Gadu.
W trakcie XIV Finału numer GG:14 wylicytowano na kwotę 2 025 zł.
W trakcie XV Finału numer GG:15 wylicytowano na kwotę 5 799 zł.
W trakcie XVI Finału numer GG:16 wylicytowano na kwotę 13 900 zł.
W trakcie XVII Finału numer GG:17 wylicytowano na kwotę 20 100zł.
W trakcie XVII Finału numer GG:18 wylicytowano na kwotę 21 600 zł.
Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

-Gramy z WOŚP już wiele lat – mówi Jarek Rybus z GG Network S.A. – i zawsze tak samo gorąco zachęcamy do licytacji specjalnego niskiego numeru. W tym roku można zdobyć GG:19. Pamiętajmy, że dzięki temu wspólnie pomagamy najmłodszym.

Aukcje Gadu-Gadu dla WOŚP: http://aukcje.gadu-gadu.pl

Źródło: GG Network


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x