Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Wyniki pierwszej tury konkursu Fotopamiątka Wakacyjna!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki pierwszej tury naszego wakacyjnego konkursu. Głosem całej administracji PlusForum.pl wybraliśmy trzy zdjęcia. Poziom nadesłanych fotografii był bardzo wysoki, przez co mieliśmy poważny dylemat przy wyborze zdjęć, które wygrają turę I i jednocześnie przejdą do drugiego etapu konkursu. Odbędzie się on we wrześniu (tuż po ogłoszeniu wyników tury II), gdzie zwycięzcy powalczą o nagrodę główną – telefon Samsung Galaxy Mini z systemem Google Android. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zakończonej w zeszłym tygodniu pierwszej tury konkursu.

Miejsce trzecie za zdjęcie wykonane telefonem Apple iPhone 4 przypadło Damianowi Dziukowi, który otrzyma od naszej Redakcji zestaw w postaci kubka i smyczy Muzodajni:

Damian Kałka, który wysłał do naszej Redakcji zdjęcie zrobione telefonem Samsung GALAXY S zajął drugie miejsce i również otrzymuje zestaw gadżetów Muzodajni w postaci kubka i smyczy:

Pierwsze miejsce na podium w tej turze konkursu zajął Szymon Nowak, który wysłał zdjęcie zrobione LG KP500 Cookie. Szymon otrzymuje od nas głośnik do telefonu, kubek oraz smycz Muzodajni.

Serdecznie gratulujemy! W drugiej turze konkursu spróbować swoich sił może każdy, kto nie został wyróżniony w pierwszej, a także osoby, które do tej pory nie wysłały swojego zdjęcia. Po ogłoszeniu trzech zwycięskich zdjęć z tury drgiej, głosem całej Administracji PlusForum.pl wybierzemy jedno zdjęcie, które zostanie nagrodzone telefonem Samsung GALAXY Mini. Wybierać będziemy jedno z sześciu zdjęć, które wygrały odpowiednio turę I i II konkursu Fotopamiątka Wakacyjna!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x