Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia i Box dają 50 GB w chmurze za darmo

Sony Ericsson ogłosił szczegóły nowej promocji będącej efektem współpracy z firmą Box®. Każdy właściciel smartfonu dotykowego Xperia™ otrzyma 50GB pojemności w prezencie do bezpłatnego dzielenia się plikami i przechowywania zasobów. Wystarczy jedynie zalogować się, do swojego konta w Box® za pomocą aplikacji Box® for Android™ z Android™ Market, a właściciele smartfonów Xperia™ na całym świecie będą mogli cieszyć się bezpłatnym przechowywaniem zasobów w technologii “w chmurze” oraz dzielić się plikami – przez całe życie.

Promocja Box® rozpoczęła się 15 grudnia 2011 i będzie trwała do 31 grudnia 2012 r. Dostępna jest dla wszystkich odbiorców na całym świecie, którzy posiadają własny smartfon Xperia™, poczynając od smartfonu Xperia™ X10 i modeli wydanych po nim. “Widząc, że ludzie robią coraz więcej zdjęć, słuchają więcej muzyki i oglądają coraz więcej materiałów video na swoich smartfonach Xperia™, zwłaszcza w okresie świątecznym i wakacyjnym, chcieliśmy zapewnić im możliwość przechowywania zasobów „w chmurze” i dzielenia się nimi na wielu urządzeniach. Xperia™ i Box® zapewnią odbiorcom dostęp do ogromnych ilości zasobów, z każdego miejsca. Dzięki temu smartfony naszych klientów znajdą się w centrum ich codziennego życia, którego nieodłączną częścią jest korzystanie z różnych połączeń”, skomentował Steve Walker, Chief Marketing Officer, Sony Ericsson.

“Współpracując z Sony Ericsson przekazujemy użytkownikom pełną moc technologii Box® do zarządzania zawartością „w chmurze” i dzielenia się plikami”, powiedział Aaron Levie, współzałożyciel i Dyrektor Generalny firmy Box®.Dzięki możliwościom dzielenia się plikami i przechowywania zasobów, jakie stwarza Box®, użytkownicy smartfonów z Androidem Xperia™ będą mieli teraz dostęp do swoich materiałów z każdego miejsca, poprzez wiele urządzeń i aplikacji, a wszystko to w prosty i przystępny sposób. Dzisiaj Box® pomaga ponad ośmiu milionom ludzi oraz 100.000 firm przeglądać, wczytywać, dzielić się i zarządzać ich zasobami w technologii „w chmurze”, z urządzeń mobilnych. Teraz właściciele smartfonów Xperia™ dostali 50GB bezpłatnej przestrzeni przechowywania, co jest odpowiednikiem około 50.000 dokumentów, zdjęć i prezentacji.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x