Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia neo już w sprzedaży

Firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep Sony Ericsson – www.sonyericsson-sklep.pl – wprowadziła do swojej oferty smartfon Xperia™ neo w cenie 1476 zł. Model Xperia™ neo to przedstawiciel nowej generacji rodziny Xperia. Oparty jest on na najnowszej platformie Android 2.3™ zapewniającej dostęp do Google Mobile Services oraz do ponad 200 000 aplikacji w Android Market i portali społecznościowych.

Dla wszystkich wielbicieli Xperia™ arc firma Netsport wprowadziła atrakcyjny pakiet – przy zakupie smartfonu klienci otrzymają kabel HDMI, futerał i folię ochronną na ekran. Xperia™ arc oferowana jest w dwóch kolorach: silver i midnight blue w cenie 1847 zł.

Xperia™ arc to idealny smartfon do robienia zdjęć czy filmów podczas wakacji! Wyposażony jest on w czujnik CMOS Exmor R™ for mobile firmy Sony, dzięki któremu nasze zdjęcia i filmy wideo będą doskonałej jakości nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki wbudowanemu złączu HDMI zdjęcia i nagrania wideo można oglądać na ekranie telewizora w jakości HD lub na wyświetlaczu Reality z technologią Mobile BRAVIA® Engine.

Wszystkim, którzy zamówią do 31 sierpnia br smartfony Sony Ericsson, sklep internetowy pokryje koszty wysyłki.

Źródło: Sony Ericsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x