Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia P nadchodzi

Sony Mobile Communications ogłasza konkurs – „Xperia P – smartfon stworzony by lśnić”. Zadaniem uczestników jest pokazanie w kreatywny sposób jak widzą świat Sony. Do wygrania, po raz pierwszy w Polsce, smartfon Xperia P. Konkurs rozpoczyna również odliczanie do przedsprzedaży smartfona Xperia P. Uczestnicy konkursu „Xperia P – smartfon stworzony by lśnić” mają za zadanie wykazać się kreatywnością i narysować jak według nich wygląda świat Sony w Xperia™ P. Wyobrażony świat w smartfonie należy przedstawić za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji konkursowej. Konkurs odbywa się na profilu Sony Mobile PL na Facebooku w zakładce – Xperia P Konkurs.

Nie chcemy być postrzegani tylko jako producenci smartfonów – zależy nam na inspirowaniu naszych fanów. Ważne jest dla nas to, w jaki sposób korzystamy ze smartfonu i jakie nowe możliwości on nam daje. Dlatego nie ograniczamy wyobraźni uczestników, interpretacje tego, co znajduje się we wnętrzu Xperia P, są dowolne. Zapraszamy do zabawy!– powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile Communications Polska.

Aktualne ceny Sony Xperia S

Konkurs nawiązuje do idei kampanii made of imagination jaka towarzyszy premierze smartfonów nowej generacji Xperia NXT od Sony. Częścią kampanii jest reklama telewizyjna stworzona przez nominowanego do Oskara reżysera Wesa Andersona. Reklama, którą można zobaczyć na oficjalnym kanale Sony Xperia PL na YouTube, jest dosłowną interpretacją wyobrażenia 8-latka na temat działania smartfonu http://youtu.be/dUojXHLerGk

Konkurs odbywa się w dwóch etapach – w pierwszym od 23 kwietnia do 6 maja 2012 roku do północy – należy zgłaszać swoje pomysły poprzez specjalną aplikację na stronie Sony Mobile PL na Facebooku: https://www.facebook.com/sonymobilepl.

Następnie jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych interpretacji, które zostaną poddane głosowaniu fanów. Autorzy trzech najpopularniejszych projektów wygrają smartfony Xperia P.

Poza udziałem w konkursie, można zostać szczęśliwym posiadaczem Xperia™ P, kupując ją po atrakcyjnej cenie 1699 zł w przedsprzedaży, do której serdecznie zapraszamy. Dodatkowo przy zakupie każda osoba, który jest uczestnikiem programu Miles&More LOT, otrzyma 10 000 mil. Przedsprzedaż rozpocznie się w Polsce 7 maja, więcej szczegółów już wkrótce na stronie sklepu on-line: http://www.sonymobile-sklep.pl/index.html.

Smartfon Xperia™ P posiada jednolitą obudowę wykonaną w pełni z aluminium i debiutuje z technologią wyświetlacza White Magic™ opracowaną przez Sony. Technologia White Magic zapewnia najwyższą możliwą jasność ekranu, równocześnie oszczędzając baterię. Xperia P jest napędzana przez dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz i ma wbudowaną pamięć flash o pojemności 16 GB oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MP z unikalną funkcją „fast capture”, zapisem filmów w full HD oraz technologią Sony umożliwiającą rejestrowanie zdjęć panoramicznych w 2D i w 3D. Ponadto smartfon ma wyjście HDMI oraz łączność DLNA, aby przenosić treści multimedialne na dowolny ekran. Xperia P obsługuje również technologię transferu danych – NFC (Near Field Communication), umożliwiającą korzystanie z coraz większego zestawu aplikacji i usług zbliżeniowych NFC, a także z Xperia SmartTags, dzięki którym można zmienić ustawienia smartfonu za jednym dotknięciem.

Sprawdź ceny w sklepach internetowych:

(ź) telix.pl , Sony

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x