Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Za 1 zł możesz mieć iPhone 5 w Plusie już dziś w nocy i to bez wychodzenia z domu!

Już od północy za jedyne 1 zł klienci Plusa mogą nabyć iPhone 5 16 GB z gwarancją na 24 miesiące. Zaprezentowany przed dwoma tygodniami najnowszy smartfon Apple dostępny będzie w Sklepie Internetowym Plusa w ofercie dla klientów indywidulanych i biznesowych przedłużających umowę. W Sklepie Internetowym Plusa nowego iPhona 5 będą mogli nabyć jedynie klienci przedłużający umowę. Jego cena to tylko 1 zł w taryfie „Bez limitu” za 299 zł dla klientów indywidulanych lub „Bez limitu dla Firm” za 240 zł (259,20 zł z VAT) dla biznesu i podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Dla wszystkich, czyli zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów, iPhone 5 będzie dostępny od piątku 28 września w czterech Salonach Firmowych:
SF Plusa w Warszawie, ul. Chmielna 19,
SF Plusa w Krakowie, ul. Królewska 57,
SF Plusa w Katowicach, ul. Warszawska 1,
SF Plusa w Poznaniu, Pl. Andersa 5.

Oferta w Salonach Firmowych Plusa odzwierciedla ofertę Sklepu Internetowego, a dodatkowo dla klientów indywidualnych udostępniamy kontrakty na 36 miesięcy. Są to taryfy „Bez limitu” za 189 zł dla nowych klientów i 179 zł dla klientów przedłużających umowę. Cena iPhona 5 przy podpisaniu tych umów wynosi 299 zł.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x